2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatu RTG typu ramię C oraz narzędzi medycznych i specjalistycznego sprzętu medycznego przeznaczonego do diagnostyki i leczenia pacjentek w zakresie ginekologii, ginekologii zabiegowej, uroginekologii oraz diagnostyki endoskopowej, w ramach umów dotacyjnych z Gminy Wrocław
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu medycznego w postaci: aparatu RTG typu ramię C oraz narzędzi medycznych i specjalistycznego sprzętu medycznego przeznaczonego do diagnostyki i leczenia pacjentek w zakresie ginekologii, ginekologii zabiegowej, uroginekologii oraz diagnostyki endoskopowej, w ramach umów dotacyjnych z Gminy Wrocław
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Aparat RTG typu ramię C
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Specjalistyczne narzędzia medyczne przeznaczone do diagnostyki i leczenia pacjentek w zakresie ginekologii, ginekologii zabiegowej, uroginekologii oraz diagnostyki endoskopowej
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Specjalistyczny sprzęt medyczny przeznaczony do diagnostyki i leczenia pacjentek w zakresie ginekologii, ginekologii zabiegowej, uroginekologii oraz diagnostyki endoskopowej
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1
Description: Aparat RTG typu ramię C
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3