613967-2026 - Ergebnis
Rumänien – Laborreagenzien – Reactivi de laborator si consumabile compatibile cu analizoarele din dotare 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reactivi de laborator si consumabile compatibile cu analizoarele din dotare 2026
Beschreibung: Achiziția de reactivi și consumabile de laborator necesare desfășurării activităților de analiză în cadrul laboratorului. Produsele includ reactivi specifici, materiale consumabile și alte produse necesare proceselor de analiză și testare. Achiziția se realizează conform cerințelor tehnice din caietul de sarcini, cu respectarea specificațiilor și standardelor aplicabile.Produsele sunt structurate pe loturi, conform detaliilor prevăzute în documentația de atribuire.
Interne Kennung: Reactivi de laborator-PAAP 2026-Poz 14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reactivi de laborator si consumabile compatibili cu analizorul Urini Cobas 6500 U 601 Sumar de urina
Beschreibung: Conform Caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Reactivi de laborator si consumabile compatibili cu analizorul Urini Cobas 6500 U 701 sediment
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Reactivi de laborator si consumabile compatibili cu analizorul Trombolyzer Compact X (Coagulometrie)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Reactivi de laborator si consumabile compatibili cu analizorul Sysmex XN-550 (Hematologie) 5 DIFF
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Sange de control compatibil cu analizor VSH - YHLO VISION Pro-B (Hematologie)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Reactivi de laborator si consumabile compatibili cu analizorul D-10 Bio-Rad (Hemoglobina glicozilata)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Reactivi de laborator compatibili cu analizorul Cobas pure integrated solutions - c 303 (Biochimie)
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Reactivi de laborator compatibili cu analizorul Cobas pure integrated solutions - e 402 (Imunologie)
Interne Kennung: 8