613981-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej administrowanych przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji we Wrocławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej administrowanych przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji we Wrocławiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej administrowanych przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji we Wrocławiu o łącznym szacunkowym wolumenie 1 701,95 MWh (+/- 25%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2027 roku do dnia 31.12.2028 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Zamówienie obejmuje dostawę energii elektrycznej do punktów poboru energii (PPE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej administrowanych przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji we Wrocławiu o łącznym szacunkowym wolumenie 1 701,95 MWh (+/- 25%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2027 roku do dnia 31.12.2028 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Zamówienie obejmuje dostawę energii elektrycznej do punktów poboru energii (PPE)