2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf optische meetbank
Beschreibung: De levering, inclusief transport en installatie, van één (1) stuk Optische Meetbank die aan de eisen voldoet uit het Programma van Eisen (bijlage 2), het verzorgen van een gebruikerstraining (24 uur) en on‑site support bij Defensie locatie Woensdrecht (16 uur) gegeven in de Nederlandse taal én een onderhoudscontract voor de periode van 5 jaar ten behoeve van het ministerie van Defensie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 38410000 Zählinstrumente, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aanschaf optische meetbank
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38600000 Instrumentos ópticos
Clasificación adicional (cpv): 38300000 Instrumentos de medición, 38410000 Instrumentos de cómputo, 38540000 Máquinas y aparatos de pruebas y medida
5. Lote
Lote: LOT-0000