See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonywania badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej techniką mikrokolumnową żelową
Beschreibung: Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonywania badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej techniką mikrokolumnową żelową do posiadanego przez Zamawiającego sprzętu wraz z serwisowaniem oraz dzierżawa automatycznego analizatora immunohematologicznego, inkubatora oraz wirówki na potrzeby PBK i PITD (Backup).
Interne Kennung: SZP.26.2.76.2025.EM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonywania badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej techniką mikrokolumnową żelową do posiadanego przez Zamawiającego sprzętu wraz z serwisowaniem oraz dzierżawa automatycznego analizatora immunohematologicznego, inkubatora oraz wirówki na potrzeby PBK i PITD (Backup).