See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja krajowych wizyt studyjnych oraz wyjazdu do Brukseli dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji - 3 Zadania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja logistyczna krajowych wizyt studyjnych oraz wyjazdu do Brukseli dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk” z podziałem na trzy zadania: 1) Zadanie nr 1 – Organizacja logistyczna krajowej wizyty studyjnej na terenie województwa pomorskiego dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk" 2) Zadanie nr 2 – Organizacja logistyczna krajowej wizyty studyjnej na terenie województwa wielkopolskiego dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk” 3) Zadanie nr 3 - Organizacja wyjazdu do Brukseli dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk" Wykonawcy mogą złożyć ofertę na wszystkie wskazane wyżej Zadania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy (właściwym dla każdego z Zadań), stanowiącym wraz z właściwym Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) Załączniki nr 7.1 (dla Zadania nr 1), 7.2 (dla Zadania nr 2) oraz 7.3 (dla Zadania nr 3) do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 418863-2026
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.39.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organizacja logistyczna krajowej wizyty studyjnej na terenie województwa pomorskiego dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja logistyczna krajowej wizyty studyjnej na terenie województwa pomorskiego dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk”. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy stanowiącym wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) Załącznik nr 7.1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - DOK-IZ-II.272.39.2026
Los: LOT-0002
Titel: Organizacja logistyczna krajowej wizyty studyjnej na terenie województwa wielkopolskiego dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja logistyczna krajowej wizyty studyjnej na terenie województwa wielkopolskiego dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy stanowiącym wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) Załącznik nr 7.2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - DOK-IZ-II.272.39.2026
Los: LOT-0003
Titel: Organizacja wyjazdu do Brukseli dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja wyjazdu do Brukseli dla uczestników Dolnośląskiego Systemu Innowacji na potrzeby projektu "Innowacyjny Dolny Śląsk" 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy stanowiącym wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) Załącznik nr 7.3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - DOK-IZ-II.272.39.2026