See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Centrum Stomatologii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Centrum Stomatologii: 1) część 1 – Zakup wraz z dostawą komputerów stacjonarnych i monitorów. 2) część 2 – Zakup wraz dostawą urządzeń drukujących 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono: - dla części 1 (Zakup wraz z dostawą komputerów stacjonarnych i monitorów) – w załączniku nr 3A do SWZ, - dla części 2 (Zakup wraz dostawą urządzeń drukujących) – w załączniku nr 3B do SWZ,
Interne Kennung: 33-DICM.261.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wraz z dostawą komputerów stacjonarnych i monitorów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Centrum Stomatologii: 1) część 1 – Zakup wraz z dostawą komputerów stacjonarnych i monitorów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono: - dla części 1 (Zakup wraz z dostawą komputerów stacjonarnych i monitorów) – w załączniku nr 3A do SWZ,
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0002
Titel: Zakup wraz dostawą urządzeń drukujących
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Centrum Stomatologii: 2) część 2 – Zakup wraz dostawą urządzeń drukujących 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono: - dla części 2 (Zakup wraz dostawą urządzeń drukujących) – w załączniku nr 3B do SWZ,
Interne Kennung: część 2
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung