2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ GAZÓW MEDYCZNYCH I TECHNICZNYCH WRAZ Z DZIERŻAWĄ GAZÓW MEDYCZNYCH I TECHNICZNYCH DLA POTRZEB SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W PUŁAWACH
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku nr 3
Interne Kennung: ZM 57/2302025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gazy medyczne
Beschreibung: Załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1