614054-2026 - Ergebnis
Slowenien – Reinigungsdienste – Okolju prijazno čiščenje poslovnih prostorov Zavoda za prestajanje kazni zapora Ljubljana
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Okolju prijazno čiščenje poslovnih prostorov Zavoda za prestajanje kazni zapora Ljubljana
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje okolju prijaznih storitev čiščenja poslovnih prostorov Zavoda za prestajanje kazni zapora Ljubljana. Storitve se bodo, do preselitve zavoda izvajale na lokaciji Povšetova 5, Ljubljana, po preselitvi pa na lokaciji Litijska cesta 217, Dobrunje. Predmet naročila obsega izvajanje dnevnega, tedenskega, mesečnega in generalnega čiščenja ter po potrebi dodatnih storitev čiščenja. Izvajalec mora zagotoviti ustrezno usposobljeno osebje ter vsa potrebna čistilna sredstva, opremo in pripomočke za izvajanje storitev. Storitve se izvajajo skladno z zahtevami Uredbe o zelenem javnem naročanju, tehničnimi specifikacijami naročnika in določili pogodbe.
Interne Kennung: JN-74861
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 551855