2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrouwenopvang Drechtsteden, Gorinchem en Molenlanden
Beschreibung: De gemeente Dordrecht treedt als centrumgemeente namens negen gemeenten in de regio op voor de aanbesteding van vrouwenopvang. De opdracht omvat crisisopvang, ambulante ondersteuning, AWARE en ondersteuning bij het slachtofferdevice voor slachtoffers van huiselijk geweld. Gunning vindt plaats op basis van kwaliteit (BPKV) met een vooraf vastgesteld taakgericht budget. Zie inkoopdocument. Het taakgerichte budget bedraagt voor 2027 €2.211.750.
Interne Kennung: 260082GDD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare aanbestedingsprocedure voor sociale en andere specifieke diensten (SAS-procedure). Geïnteresseerde aanbieders kunnen inschrijven. De inschrijvingen worden beoordeeld op uitsluitingsgronden, geschiktheidseisen en gunningscriteria. Gunning vindt plaats op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (BPKV) met een vooraf vastgesteld taakgericht budget, gevolgd door een concretiseringsfase met de beoogde opdrachtnemer. BPKV met vast taakgericht budget.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1