2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financieringsmogelijkheden Leeroverzicht.nl
Beschreibung: De dienstverlening in deze opdracht is het aanleveren van de informatie die op het tabblad 'Geld' van de website Leeroverzicht.nl getoond wordt. De werkzaamheden bestaan uit: 1. Het identificeren van financieringsmogelijkheden voor scholing en ontwikkeling, inclusief het bijhouden van nieuwe mogelijkheden of veranderingen binnen bestaande financieringsmogelijkheden. Dit kan onder andere door het bijhouden van nieuws van onder andere overheidspublicaties, O&O-fondsen en arbeidsmarktregio’s; 2. De gewenste informatie over de financieringsmogelijkheden abstraheren uit de bronnen; 3. De actuele informatie in een afgesproken formaat geautomatiseerd aan Leeroverzicht leveren middels een API. 750.000,- euro over de maximale looptijd van 6 jaar incl. verlengingen.
Interne Kennung: BD-EA-KV-IUCN26040160
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73210000 Beratung im Bereich Forschung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 79315000 Sozialforschung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 van 1 percelen; Financieringsmogelijkheden Leeroverzicht.nl
Beschreibung: De dienstverlening is het aanleveren van de informatie die op het tabblad 'Geld' van de website Leeroverzicht.nl getoond wordt. De werkzaamheden bestaan uit: 1. Het identificeren van financieringsmogelijkheden voor scholing en ontwikkeling, inclusief het bijhouden van nieuwe mogelijkheden of veranderingen binnen bestaande financieringsmogelijkheden. Dit kan onder andere door het bijhouden van nieuws van onder andere overheidspublicaties, O&O-fondsen en arbeidsmarktregio’s; 2. De gewenste informatie over de financieringsmogelijkheden abstraheren uit de bronnen; 3. De actuele informatie in een afgesproken formaat geautomatiseerd aan Leeroverzicht leveren middels een API. 750.000,- euro over de maximale looptijd van 6 jaar incl. verlengingen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Opdracht geldt voor 4 jaar. Daarna is er twee maal de mogelijkheid om voor 1 jaar te verlengen. De totale maximale looptijd is dus 6 jaar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: BD-EA-KV-IUCN26040160
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 73210000 Servicios de consultoría en investigación
Clasificación adicional (cpv): 72300000 Servicios relacionados con datos, 79315000 Servicios de investigación social
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: