See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportowych wraz z opiekunem – przewozy uczniów Gminy Czarnków w roku szkolnym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportowej, tj. przewozu do placówek oświatowych Gminy Czarnków dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym, od wieku, w którym ukończyły 3 lata w roku kalendarzowym, w którym rozpoczyna się rok szkolny 2025/2026 oraz dzieci objęte obowiązkiem szkolnym, a także rodziców, opiekunów i nauczycieli pełniących w momencie przewozu rolę wspomagającą pracę opiekunów oraz osoby z niepełnosprawnościami będące uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gębicach, w ramach realizacji zadania p.n. „Świadczenie usług transportowych wraz z opiekunem – przewozy uczniów Gminy Czarnków w roku szkolnym 2025/2026. Usługa ma zapewnić dowozy i odwozy uczniów oraz opiekę nad uczniami w czasie przejazdów, mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów, punktualność dowozów oraz jak najkrótszy czas przebywania uczniów w podróży. Usługa będzie wykonywana taborem Wykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany dostosować do zamówienia odpowiednią ilość i wielkość środków transportu w celu realizacji przewozów zgodnie z rozkładem jazdy i ilością przewożonych uczniów. Zamawiający wyklucza możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy. Dowozy realizowane będą w ramach zadań i tras, stanowiących odrębne części zamówienia: Zadanie Nr 1 – Obwód nr 3. SP Romanowo Dolne (1 autobus) Zadanie nr 2 – Obwód nr 4. SP Sarbia, Obwód nr 5. SP Huta kl. I-III, Obwód nr 6. ZSP Śmieszkowo kl. I-III, Obwód nr 7. SP Gębice ( 2 autobusy) Zadanie nr 3 – SP1 Czarnków, SP2 Czarnków, SP Gulcz (1 autobus) Zadanie Nr 4a i 4b – Obwód nr 2. SP Kuźnica Cz., Obwód nr 1. SP Jędrzejewo ( 2 autobusy) Zadanie Nr 5a i 5b uczniowie z terenu całej gminy do ZSS w Gębicach (uczniowie z niepełnosprawnościami), Obwód nr 7. SP Gębice, WTZ Gębice – (1 BUS 20-os. ; 1 BUS 30-os.) Szczegółowy rozkład jazdy określa zał. nr 8 do umowy
Vorherige Bekanntmachung: 442196-2025
Interne Kennung: IGK.271.1.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportowej, tj. przewozu do placówek oświatowych Gminy Czarnków dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym, od wieku, w którym ukończyły 3 lata w roku kalendarzowym, w którym rozpoczyna się rok szkolny 2025/2026 oraz dzieci objęte obowiązkiem szkolnym, a także rodziców, opiekunów i nauczycieli pełniących w momencie przewozu rolę wspomagającą pracę opiekunów oraz osoby z niepełnosprawnościami będące uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gębicach, w ramach realizacji zadania p.n. „Świadczenie usług transportowych wraz z opiekunem – przewozy uczniów Gminy Czarnków w roku szkolnym 2025/2026. Usługa ma zapewnić dowozy i odwozy uczniów oraz opiekę nad uczniami w czasie przejazdów, mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów, punktualność dowozów oraz jak najkrótszy czas przebywania uczniów w podróży. Usługa będzie wykonywana taborem Wykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany dostosować do zamówienia odpowiednią ilość i wielkość środków transportu w celu realizacji przewozów zgodnie z rozkładem jazdy i ilością przewożonych uczniów. Zamawiający wyklucza możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy. Trasę stanowi: Obwód nr 3. SP Romanowo Dolne (1 autobus) Szczegółowy rozkład jazdy określa zał. nr 8 do umowy
Interne Kennung: IGK.271.1.3.2025_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, o wartości do 10 % wartości zamówienia podstawowego
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportowej, tj. przewozu do placówek oświatowych Gminy Czarnków dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym, od wieku, w którym ukończyły 3 lata w roku kalendarzowym, w którym rozpoczyna się rok szkolny 2025/2026 oraz dzieci objęte obowiązkiem szkolnym, a także rodziców, opiekunów i nauczycieli pełniących w momencie przewozu rolę wspomagającą pracę opiekunów oraz osoby z niepełnosprawnościami będące uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gębicach, w ramach realizacji zadania p.n. „Świadczenie usług transportowych wraz z opiekunem – przewozy uczniów Gminy Czarnków w roku szkolnym 2025/2026. Usługa ma zapewnić dowozy i odwozy uczniów oraz opiekę nad uczniami w czasie przejazdów, mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów, punktualność dowozów oraz jak najkrótszy czas przebywania uczniów w podróży. Usługa będzie wykonywana taborem Wykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany dostosować do zamówienia odpowiednią ilość i wielkość środków transportu w celu realizacji przewozów zgodnie z rozkładem jazdy i ilością przewożonych uczniów. Zamawiający wyklucza możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy. Trasę stanowi: Obwód nr 4. SP Sarbia, Obwód nr 5. SP Huta kl. I-III, Obwód nr 6. ZSP Śmieszkowo kl. I-III, Obwód nr 7. SP Gębice ( 2 autobusy) Szczegółowy rozkład jazdy określa zał. nr 8 do umowy
Interne Kennung: IGK.271.1.3.2025_2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportowej, tj. przewozu do placówek oświatowych Gminy Czarnków dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym, od wieku, w którym ukończyły 3 lata w roku kalendarzowym, w którym rozpoczyna się rok szkolny 2025/2026 oraz dzieci objęte obowiązkiem szkolnym, a także rodziców, opiekunów i nauczycieli pełniących w momencie przewozu rolę wspomagającą pracę opiekunów oraz osoby z niepełnosprawnościami będące uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gębicach, w ramach realizacji zadania p.n. „Świadczenie usług transportowych wraz z opiekunem – przewozy uczniów Gminy Czarnków w roku szkolnym 2025/2026. Usługa ma zapewnić dowozy i odwozy uczniów oraz opiekę nad uczniami w czasie przejazdów, mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów, punktualność dowozów oraz jak najkrótszy czas przebywania uczniów w podróży. Usługa będzie wykonywana taborem Wykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany dostosować do zamówienia odpowiednią ilość i wielkość środków transportu w celu realizacji przewozów zgodnie z rozkładem jazdy i ilością przewożonych uczniów. Zamawiający wyklucza możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy. Trasę stanowi: SP1 Czarnków, SP2 Czarnków, SP Gulcz (1 autobus) Szczegółowy rozkład jazdy określa zał. nr 8 do umowy
Interne Kennung: IGK.271.1.3.2025_3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportowej, tj. przewozu do placówek oświatowych Gminy Czarnków dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym, od wieku, w którym ukończyły 3 lata w roku kalendarzowym, w którym rozpoczyna się rok szkolny 2025/2026 oraz dzieci objęte obowiązkiem szkolnym, a także rodziców, opiekunów i nauczycieli pełniących w momencie przewozu rolę wspomagającą pracę opiekunów oraz osoby z niepełnosprawnościami będące uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gębicach, w ramach realizacji zadania p.n. „Świadczenie usług transportowych wraz z opiekunem – przewozy uczniów Gminy Czarnków w roku szkolnym 2025/2026. Usługa ma zapewnić dowozy i odwozy uczniów oraz opiekę nad uczniami w czasie przejazdów, mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów, punktualność dowozów oraz jak najkrótszy czas przebywania uczniów w podróży. Usługa będzie wykonywana taborem Wykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany dostosować do zamówienia odpowiednią ilość i wielkość środków transportu w celu realizacji przewozów zgodnie z rozkładem jazdy i ilością przewożonych uczniów. Zamawiający wyklucza możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy. Trasę stanowi: Obwód nr 2. SP Kuźnica Cz., Obwód nr 1. SP Jędrzejewo ( 2 autobusy) Szczegółowy rozkład jazdy określa zał. nr 8 do umowy
Interne Kennung: IGK.271.1.3.2025_4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportowej, tj. przewozu do placówek oświatowych Gminy Czarnków dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym, od wieku, w którym ukończyły 3 lata w roku kalendarzowym, w którym rozpoczyna się rok szkolny 2025/2026 oraz dzieci objęte obowiązkiem szkolnym, a także rodziców, opiekunów i nauczycieli pełniących w momencie przewozu rolę wspomagającą pracę opiekunów oraz osoby z niepełnosprawnościami będące uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gębicach, w ramach realizacji zadania p.n. „Świadczenie usług transportowych wraz z opiekunem – przewozy uczniów Gminy Czarnków w roku szkolnym 2025/2026. Usługa ma zapewnić dowozy i odwozy uczniów oraz opiekę nad uczniami w czasie przejazdów, mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów, punktualność dowozów oraz jak najkrótszy czas przebywania uczniów w podróży. Usługa będzie wykonywana taborem Wykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany dostosować do zamówienia odpowiednią ilość i wielkość środków transportu w celu realizacji przewozów zgodnie z rozkładem jazdy i ilością przewożonych uczniów. Zamawiający wyklucza możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy. Trasę stanowi: uczniowie z terenu całej gminy do ZSS w Gębicach (uczniowie z niepełnosprawnościami), Obwód nr 7. SP Gębice, WTZ Gębice Szczegółowy rozkład jazdy określa zał. nr 8 do umowy
Interne Kennung: IGK.271.1.3.2025_5