614092-2026 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Dostawa wyposażenia dydaktycznego dla XXIX Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Mechanicznych im. KEN, przy ul. Świerkowa 8 w Poznaniu w ramach projektu pn. „Ogólniak na warsztat - wsparcie kształcenia ogólnego w ZSB nr 1, ZSM oraz XX LO w Poznaniu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia dydaktycznego dla XXIX Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Mechanicznych im. KEN, przy ul. Świerkowa 8 w Poznaniu w ramach projektu pn. „Ogólniak na warsztat - wsparcie kształcenia ogólnego w ZSB nr 1, ZSM oraz XX LO w Poznaniu.
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem (dalej: Towar) wyposażenia dydaktycznego do XXIX Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Mechanicznych im. KEN, w ramach projektu pn. „Ogólniak na warsztat - wsparcie kształcenia ogólnego w ZSB nr 1, ZSM oraz XX LO w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do umowy – Przedmiot Umowy. 3) Dostarczony Towar musi być fabrycznie nowy, nieużywany, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 4) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 24-miesięcznego okresu gwarancji na dostarczony Towar, wymieniony w przedmiocie zamówienia, z opcją „door to door” (wszystkie koszty obsługi serwisowej pokryje Wykonawca), z czasem usunięcia usterki przez serwis określonym na maksymalnie 10 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki 5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy wraz z załącznikami, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen, 37421000 Turnmatten, 32342410 Akustische Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) ustawy Pzp. Zamówienie nie obejmuje opcji.