2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vaste & losse inrichting en verhuisdiensten
Beschreibung: Op dit moment is de gemeente bezig met de aanbesteding van de renovatie, verduurzaming en herinrichting van het gemeentehuis in Beilen. Het project Vaste & losse inrichting & huisvesting beperkt zich tot werkzaamheden binnen- en aan het gebouw en elementen die direct met de inrichting van het gebouw te maken hebben. Ook aanpassingen aan de entree en de direct aangrenzende buitenruimte vallen binnen de scope van die aanbesteding. Dit is opgenomen in de bijlagen bij de Aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 5224770
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 5224770
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39130000 Muebles de oficina
Clasificación adicional (cpv): 39150000 Mobiliario y equipo diverso, 98392000 Servicios de traslado
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1