614104-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe – Dostawa środków moczopędnych, środków przeciwkrwotocznych, produktów do żywienia pozajelitowego, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, środków przeciwgrzybiczych do użytku ogólnoustrojowego, produktów leczniczych dla krwi oraz organów krwiotwórczych, środków oftalmologicznych (...), w podziale na 33 części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków moczopędnych, środków przeciwkrwotocznych, produktów do żywienia pozajelitowego, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, środków przeciwgrzybiczych do użytku ogólnoustrojowego, produktów leczniczych dla krwi oraz organów krwiotwórczych, środków oftalmologicznych (...), w podziale na 33 części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa środków moczopędnych, środków przeciwkrwotocznych, produktów do żywienia pozajelitowego, produktów leczniczych dla układu sercowo-naczyniowego, środków przeciwgrzybiczych do użytku ogólnoustrojowego, produktów leczniczych dla krwi oraz organów krwiotwórczych, środków oftalmologicznych, środków do leczenia układu oddechowego, produktów leczniczych do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, produktów leczniczych dla układu nerwowego, środków antybakteryjnych do użytku ogólnoustrojowego, różnych produktów leczniczych, produktów leczniczych, produktów leczniczych dla układu mięśniowo-szkieletowego, dodatków mineralnych, wyrobów farmaceutycznych, kortykosterydów do użytku ogólnoustrojowego, środków obniżających krzepliwość krwi, produktów leczniczych dla krwi i organów krwiotwórczych, wyrobów farmaceutycznych, produktów farmaceutycznych, produktów leczniczych dla przewodu pokarmowego i metabolizmu w podziale na 33 części. Podmiotowe środki dowodowe dotyczące wykazania braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu, składane na wezwanie Zamawiającego przez wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona (w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego, nie krótszym niż 10 dni):1) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 PZP, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 PZP, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,– sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. 2) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2023 r. poz.1689), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie Wykonawcy o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.3) Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 PZP, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat – wraz z zaświadczeniem Wykonawca jest zobowiązany złożyć dokumenty potwierdzające, że przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności.4) Zaświadczenie albo inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzający, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 PZP, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne – wraz z zaświadczeniem innym dokumentem Wykonawca jest zobowiązany złożyć dokumenty potwierdzające, że przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności. 5) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centr. Ewidencji i Informacji o Działaln. Gosp., w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 PZP, sporządzona nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji. 6) Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w Rozdz. VI cz. A ust. 3 SWZ:a) pkt 1 – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w Rozdz. VI cz. A ust. 3 pkt 1 SWZ, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem; b) pkt 3, 4, 5 – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że: - nie naruszył obowiązków dotyczących płatności podatków, opłat, lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, - nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury;- wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem.7)Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt. 7), lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4, art. 109 ust. 1 pkt 1 PZP, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania (...)
Vorherige Bekanntmachung337318-2026
Interne KennungZP.26.47.2026.SP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33600000 Arzneimittel, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 33622300 Diuretika, 33621200 Antihämorrhagika, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33690000 Varia, 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung, 33617000 Mineralstoffe, 33621100 Antithrombotische Mittel
5. Los
LosLOT-0012
Titel12. Produkty lecznicze dla układu nerwowego
BeschreibungProdukty lecznicze dla układu nerwowego - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 12
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
LosLOT-0013
Titel13. Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
BeschreibungŚrodki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 13
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
LosLOT-0014
Titel14. Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
BeschreibungProdukty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 14
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
LosLOT-0015
Titel15. Różne produkty lecznicze
BeschreibungRóżne produkty lecznicze - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 15
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
LosLOT-0016
Titel16. Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne KennungCzęść 16
LosLOT-0017
Titel17. Produkty lecznicze dla układu mięśniowo-szkieletowego
BeschreibungProdukty lecznicze dla układu mięśniowo-szkieletowego - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 17
Haupteinstufung (cpv): 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
LosLOT-0018
Titel18. Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne KennungCzęść 18
LosLOT-0019
Titel19. Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Interne KennungCzęść 19
LosLOT-0020
Titel20. Dodatki mineralne
BeschreibungDodatki mineralne - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 20
Haupteinstufung (cpv): 33617000 Mineralstoffe
LosLOT-0021
Titel21. Różne produkty lecznicze
Interne KennungCzęść 21
LosLOT-0022
Titel22. Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
Interne KennungCzęść 22