614109-2026 - Ergebnis
Polen – Teile für Anhänger, Sattelanhänger und andere Fahrzeuge – Dostawa technicznych środków materiałowych (TŚM), akumulatorów, ogumienia oraz materiałów eksploatacyjnych do sprzętu wojskowego” dla 6 WOG Ustka w 2026 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych (TŚM), akumulatorów, ogumienia oraz materiałów eksploatacyjnych do sprzętu wojskowego” dla 6 WOG Ustka w 2026 roku
Beschreibung: Zamówienie podzielone jest na 5 zadań: Zadanie 1 – Dostawa części zamiennych do samochodów ciężarowych Zadanie 2 – Dostawa filtrów do sprzętu wojskowego Zadanie 3 – Dostawa materiałów technicznych i akcesoriów samochodowych; Zadanie 4 – Dostawa akumulatorów do sprzętu wojskowego Zadanie 5 – Dostawa ogumienia do sprzętu wojskowego
Vorherige Bekanntmachung: 159532-2026
Interne Kennung: 09/WT/6WOG/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34224000 Teile für Anhänger, Sattelanhänger und andere Fahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 31440000 Batterien, 31431000 Bleiakkumulatoren, 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części zamiennych do samochodów ciężarowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego w ilości wskazanej w formularzu cenowym. Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z „prawa opcji” od posiadanych środków finansowych i zwiększonych potrzeb Zamawiającego w stosunku do prognozowanych ilości określonych w zamówieniu podstawowym. „Prawo opcji” obejmować będzie zwiększenie ilości asortymentu w uzasadnionych przypadkach.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa filtrów do sprzętu wojskowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa materiałów technicznych i akcesoriów samochodowych
Interne Kennung: Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31440000 Batterien
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa akumulatorów do sprzętu wojskowego
Interne Kennung: Zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 31431000 Bleiakkumulatoren
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego w ilości wskazanej w formularzu cenowym. Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z „prawa opcji” od posiadanych środków finansowych i zwiększonych potrzeb Zamawiającego w stosunku do prognozowanych ilości określonych w zamówieniu podstawowym. „Prawo opcji” obejmować będzie zwiększenie ilości asortymentu w uzasadnionych przypadkach
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa ogumienia do sprzętu wojskowego
Interne Kennung: Zadanie 5
Haupteinstufung (cpv): 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen