See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa wyrobów stosowanych w zabiegach endoskopowych oraz różnych wyrobów medycznych dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów stosowanych w zabiegach endoskopowych oraz różnych wyrobów medycznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia składa się z 26 części. 2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają projekty umów- załączniki nr 3 do SWZ, mianowicie: 1) Projekt umowy – sprzedaż z użyczeniem – dot. części 1; 2) Projekt umowy – sprzedaż - dot. części 5, 7, 9-26 ; 3) Projekt umowy – komis bez użyczenia - dot. części 2-4, 6, 8, 4. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 6. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których wskazane są znaki towarowe, parametry, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz gdy opisano przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych, systemów referencji, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33199000 Medizinische Kleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: 1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy - sprzedaż z użyczeniem - załącznik nr 3 do SWZ, 3. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: 1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy - komis bez użyczenia - załącznik nr 3 do SWZ, 3. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: 1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy- komis bez użyczenia - załącznik nr 3 do SWZ, 3. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: 1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy - sprzedaż - załącznik nr 3 do SWZ, 3. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: 1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy - komis bez użyczenia - załącznik nr 3 do SWZ 3. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: 1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy - sprzedaż- załącznik nr 3 do SWZ, 3. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0025
Titel: Część 25
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26
Interne Kennung: D10.251.66.N.2026_26