614158-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung – Dodávka aferetických souprav na odběr krevních složek a bezúplatná výpůjčka celkem 15 kusů separátorů krevních složek II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka aferetických souprav na odběr krevních složek a bezúplatná výpůjčka celkem 15 kusů separátorů krevních složek II
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního materiálu aferetických souprav na odběr jednotlivých krevních složek a bezúplatná výpůjčka celkem 15 kusů separátorů krevních složek pro potřeby Oddělení hematologie a krevní transfuze Ústřední vojenské nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha, v souladu se zadávacími podmínkami po dobu 8 let.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194200 Ausrüstung und Instrumente für Transfusion, 33141613 Blutbeutel
5. Los
LosLOT-0001
TitelAferetické soupravy pro odběr krevní plazmy a bezúplatná výpůjčka 12 kusů separátorů
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního materiálu aferetických souprav pro odběr krevní plazmy a bezúplatná výpůjčka 12 kusů separátorů.
Interne KennungN006/26/V00028491
LosLOT-0002
TitelAferetické soupravy a spotřební materiál pro multikomponentní odběry a bezúplatná výpůjčka 3 kusů separátorů
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního materiálu aferetických souprav pro multikomponentní odběry a bezúplatná výpůjčka 3 kusů separátorů.
Interne KennungN006/26/V00028492