2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klempířské práce a lakování náhradních dílů a autobusů v letech 2025-2027
Beschreibung: Předmětem této sektorové veřejné zakázky je zajištění poskytování služeb lakování náhradních dílů či autobusů zadavatele, včetně souvisejících prací, jako jsou opravy karoserie, klempířské práce, broušení, tmelení, základování a finální lakování, případně opravy laku (např. rozleštění laku), včetně povinných tematických polepů dle potřeb zadavatele na základě dílčích objednávek. Zadavatel v současné době (v době zahájení zadávacího řízení) provozuje tyto autobusy: 71 ks Scania CityWide LE, 12m 22 ks IVECO Crossway Low Entry 13m 20 ks IVECO Crossway Low Entry 14,5m 90 ks OTOKAR Vectio U LE, 10,1m 2 ks Dekstra LE 37, 8m 3 ks ROŠERO – P First FCLLI, 8m 1 ks Solaris Urbino 15 III LE, 14,5m 4 ks SOR NS, 18,7m (budou dodány v průběhu roku 2025). Požadavky na lakovnu a další informace o zakázce jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: VZ-25392/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50113100 Reparatur von Bussen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 50113000 Reparatur und Wartung von Bussen