2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana systemu zasilania SP w energię elektryczną 400Hz na PPS-3 Lotniska Chopina Warszawa
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wymiana istniejącego systemu zasilania statków powietrznych w energię elektryczną 400 Hz na płycie PPS-3 Lotniska Chopina w Warszawie na nowy, energooszczędny system oparty o lokalne przetwornice półprzewodnikowe (GPU), obejmująca wykonanie dokumentacji projektowej (Projekt Koncepcyjny i Projekt Wykonawczy) oraz roboty demontażowo-montażowe wraz z dostawą, integracją z systemami BMS/SCADA-400Hz, testami FAT/SAT i szkoleniami.
Interne Kennung: 153/PN/ZP/TL/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31120000 Generatoren
5. Los
Los: LOT-0001
614183-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 153/PN/ZP/TL/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 31120000 Generators
5. Lot
Lot: LOT-0001