See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af revisionsydelser til EU-programmet Interreg 6A (ØKS)
Beschreibung: Udbuddet vedrører løbende levering af revisionsydelser i forbindelse med danske projektpartneres omkostninger under Interreg 6A Øresund-Kattegat-Skagerrak (ØKS). Interreg 6A (ØKS) er et grænseoverskridende EU-program mellem Danmark, Sverige og Norge med fokus på bl.a. innovation, grøn omstilling, transport og mobilitet samt et grænseløst arbejdsmarked. Programmet administreres af et fælles programsekretariat med kontorer i København og Gøteborg.
Interne Kennung: 1-23-4-72-14-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212100 Buchprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung, 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000