614187-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Baumschnitt – Sječa granja i raslinja na trasama distribucijskih nadzemnih vodova za grupu područja Zapad
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sječa granja i raslinja na trasama distribucijskih nadzemnih vodova za grupu područja Zapad
Beschreibung: Sječa granja i raslinja na trasama distribucijskih nadzemnih vodova za grupu područja Zapad
Interne Kennung: 43-V-35/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 1 - 35 kV (DV) za područje Elektroistre Pula - TJ Rovinj, Poreč i Buje
Beschreibung: Sječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 1 - 35 kV (DV) za područje Elektroistre Pula - TJ Rovinj, Poreč i Buje
Interne Kennung: 43-V-35/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Sječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 1 - 35 kV (DV) za područje Elektroistre Pula - TJ Pazin i Buzet
Beschreibung: Sječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 1 - 35 kV (DV) za područje Elektroistre Pula - TJ Pazin i Buzet
Interne Kennung: 43-V-35/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Sječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 1 - 35 kV (DV) za područje Elektroistre Pula - TJ Pula 2, Pula 3 i Labin
Beschreibung: Sječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 1 - 35 kV (DV) za područje Elektroistre Pula - TJ Pula 2, Pula 3 i Labin
Interne Kennung: 43-V-35/26-3
Los: LOT-0004
Titel: Sječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 0,4 kV (NN) za područje Elektoistre-Pula: TJ Rovinj, Poreč i Buje
Beschreibung: Sječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 0,4 kV (NN) za područje Elektoistre-Pula: TJ Rovinj, Poreč i Buje
Interne Kennung: 43-V-35/26-4
Los: LOT-0005
Titel: Sječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 0,4 kV (NN) za područje Elektroistre Pula:TJ Pazin i Buzet
Beschreibung: Sječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 0,4 kV (NN) za područje Elektroistre Pula:TJ Pazin i Buzet
Interne Kennung: 43-V-35/26-5
Los: LOT-0006
Titel: Sječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 0,4 kV (NN) za područje Elektroistre Pula: TJ Pula 2, Pula 3 i Labin
Beschreibung: Sječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 0,4 kV (NN) za područje Elektroistre Pula: TJ Pula 2, Pula 3 i Labin
Interne Kennung: 43-V-35/26-6
Los: LOT-0007
Titel: Sječa raslinja na trasama SN vodova za područje sjedišta DP-a i TJ Opatija
Beschreibung: Sječa raslinja na trasama SN vodova za područje sjedišta DP-a i TJ Opatija
Interne Kennung: 43-V-35/26-7
Los: LOT-0008
Titel: Sječa raslinja na trasama SN vodova za područje TJ Skrad, TJ Crikvenica
Beschreibung: Sječa raslinja na trasama SN vodova za područje TJ Skrad, TJ Crikvenica
Interne Kennung: 43-V-35/26-8
Los: LOT-0009
Titel: Sječa raslinja na trasama SN vodova za područje TJ Rab, TJ Cres- Lošinj i TJ Krk
Beschreibung: Sječa raslinja na trasama SN vodova za područje TJ Rab, TJ Cres- Lošinj i TJ Krk
Interne Kennung: 43-V-35/26-9