6142-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych.
Beschreibung: Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych.
Vorherige Bekanntmachung: 750344-2025
Interne Kennung: ZP/45/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: 24
Beschreibung: Leki
Interne Kennung: Leki 24
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0017
Titel: 42
Interne Kennung: Leki 42
Los: LOT-0018
Titel: 46
Interne Kennung: Leki 46
Los: LOT-0019
Titel: 57
Interne Kennung: Leki 57
Los: LOT-0020
Titel: 68
Interne Kennung: Leki 68