See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strokovna podpora pri določitvi sistemsko povezanih ukrepov za zmanjševanje poplavne in erozijske ogroženosti ter izboljšanje hidromorfološkega stanja voda na porečjih in povodjih v Sloveniji
Beschreibung: Strokovna podpora pri določitvi sistemsko povezanih ukrepov za zmanjševanje poplavne in erozijske ogroženosti ter izboljšanje hidromorfološkega stanja voda na porečjih in povodjih v Sloveniji. Podrobneje je predmet javnega naročila opredeljen v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila.
Interne Kennung: 43007-13/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Strokovna podpora pri določitvi sistemsko povezanih ukrepov za zmanjševanje poplavne in erozijske ogroženosti ter izboljšanje hidromorfološkega stanja voda na porečjih in povodjih v Sloveniji za Sklop št. 1 - Soča
Beschreibung: Podrobnejši opis je razviden iz Projektne naloge št. 43007-13/2025 z dne 9. 4. 2025.
Interne Kennung: 551902
Los: LOT-0002
Titel: Strokovna podpora pri določitvi sistemsko povezanih ukrepov za zmanjševanje poplavne in erozijske ogroženosti ter izboljšanje hidromorfološkega stanja voda na porečjih in povodjih v Sloveniji za Sklop št. 2 – Jadranske reke
Interne Kennung: 551903
Los: LOT-0003
Titel: Strokovna podpora pri določitvi sistemsko povezanih ukrepov za zmanjševanje poplavne in erozijske ogroženosti ter izboljšanje hidromorfološkega stanja voda na porečjih in povodjih v Sloveniji: za Sklop št. 3 – Zgornja Sava
Interne Kennung: 551904
Los: LOT-0004
Titel: Strokovna podpora pri določitvi sistemsko povezanih ukrepov za zmanjševanje poplavne in erozijske ogroženosti ter izboljšanje hidromorfološkega stanja voda na porečjih in povodjih v Sloveniji« za SKLOP 4: Srednja Sava
Interne Kennung: 551905
Los: LOT-0005
Titel: Strokovna podpora pri določitvi sistemsko povezanih ukrepov za zmanjševanje poplavne in erozijske ogroženosti ter izboljšanje hidromorfološkega stanja voda na porečjih in povodjih v Sloveniji: za Sklop št. 5 – Spodnja Sava.
Interne Kennung: 551906