614213-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, zgodnie z poszczególnymi częściami: Część I - Komputer stacjonarny typ 1 - All in One 23,8" (71 szt.); Część II - Komputer przenośny typ 1 - Standard 16,0" (6 szt.); Część III - Komputer przenośny typ 2 - Pro 16,0" (39 szt.); Część IV - Komputer przenośny typ 3 - Pro 14,0” (2 szt.); Część V - Monitor komputerowy typ 1 - 23,8” FullHD (35 szt.); Część VI - Monitor komputerowy typ 2 - 27” WQHD (68 szt.); Część VII - Monitor komputerowy typ 3 - 34” UWQHD, zakrzywiony, ze stacją dokującą (8 szt.); Część VIII - Monitor interaktywny typ 4 - 75” 4K (2 szt.); Część IX - Komputer przenośny typ 4 - Pro 14,0” (2 szt.); Część X - Komputer stacjonarny typ 2 (2 szt.) 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ. 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList 5. Przedmiot umowy jest współfinansowany przez: 5.1 Unię Europejską - w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021–2027, Priorytet FESL.04 Fundusze Europejskie dla sprawnego transportu, Działanie FESL.04.03 Regionalny tabor kolejowy, Projekt pn.: „Zakup zeroemisyjnego taboru kolejowego” (dotyczy części I, III, IV, V, VI, VII, VIII), 5.2 Unię Europejską - w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet FESL.04 Fundusze Europejskie dla sprawnego transportu, Działanie FESL.04.01 Drogi wojewódzkie – nr FESL.04.01-IZ.01-06CB/23, Projekt pn.: „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 925 od granicy miasta na prawach powiatu Ruda Śląska – A1 do granicy miasta na prawach powiatu Rybnik” dotyczy części III, IV, VI, VII, VIII).
Interne KennungBZ-ZP.272.8.23.2025.MZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Ofertę należy sporządzić dokładnie według załączonego do Specyfikacji Formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ lub na nim. Formularz ofertowy nie podlega uzupełnieniu po upływie terminu składania ofert. 3. Oferta oraz wszystkie dokumenty składane przez Wykonawcę w toku postępowania winny być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy wynikającą z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy lub prawidłowo sporządzonego pełnomocnictwa. 4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (np. konsorcja, spółki cywilne) – winni oni ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 5. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (postać elektroniczna opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym), w języku polskim, zgodnie z przepisami prawa oraz dokumentami zamówienia. Nie dopuszcza się składania oferty w innym języku. Wszelkie dokumenty sporządzone w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski. 6. Wraz z ofertą należy złożyć: a) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ), które stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w pkt 3 rozdziału VI SWZ, b) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2023/2878 składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, c) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, d) pełnomocnictwa - jeśli dotyczy, e) Oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej, zgodnie z zapisami rozdziału XI niniejszej SWZ - w przypadku wniesienia wadium w postaci niepieniężnej – dotyczy części I, III, VI. 7. Szczegółowy opis sposobu przygotowywania oferty znajduje się w rozdziale IX SWZ. 8. Strona internetowa prowadzonego postępowania oraz na której będą zamieszczane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem: https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zamowienia_powyzej_kwot_unijnych/?p=2025%5EPrzetarg+nieograniczony%5Eaktualne 8. W celu umożliwienia pełnej i jednoznacznej identyfikacji zaoferowanego przedmiotu zamówienia (spośród wielu dostępnych na rynku) oraz oceny jego zgodności z zapisami określonymi w SWZ w pkt 4 formularza ofertowego (załącznik nr 1 do SWZ), odpowiednio dla danej Części, Wykonawca zobligowany jest do podania parametrów dotyczących identyfikacji przedmiotu zamówienia, zgodnie z pkt. 17, rozdziału IX SWZ. 9. W celu przyznania punktów w kryteriach oceny ofert określonych w rozdziale XII SWZ, w pkt 5 formularza ofertowego (załącznik nr 1 do SWZ), odpowiednio dla danej Części, Wykonawca winien podać (jeśli dotyczy) (zaznaczyć w sposób wyraźny (X) właściwą informację), zgodnie z pkt. 18 rozdziału IX SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30231320 Tastbildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - Komputer stacjonarny typ 1 - All in One 23,8" (71 szt.)
Beschreibung1. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 2. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ. 3.Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Interne KennungBZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji
LosLOT-0002
TitelCzęść II - Komputer przenośny typ 1 - Standard 16,0" (ilość: 6 sztuk)
Interne KennungBZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
LosLOT-0003
TitelCzęść III - Komputer przenośny typ 2 - Pro 16,0" (39 szt.)
Interne KennungBZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część III
LosLOT-0004
TitelCzęść IV - Komputer przenośny typ 3 - Pro 14,0” (2 szt.)
Interne KennungBZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część IV
LosLOT-0009
TitelCzęść V - Monitor komputerowy typ 1 – 23,8” FullHD (ilość: 35 sztuk)
Interne KennungBZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0010
TitelCzęść VI - Monitor komputerowy typ 2 - 27” WQHD (68 szt.)
Interne KennungBZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część VI
LosLOT-0011
TitelCzęść VII - Monitor komputerowy typ 3 - 34” UWQHD, zakrzywiony, ze stacją dokującą (8 szt.)
Interne KennungBZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część VII
LosLOT-0012
TitelCzęść VIII - Monitor interaktywny typ 4 – 75” 4K (ilość: 2 sztuki)
Interne KennungBZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część VIII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
LosLOT-0016
TitelCzęść IX - Komputer przenośny typ 4 - Pro 14,0” (2 szt.)
Interne KennungBZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część IX
LosLOT-0017
TitelCzęść X - Komputer stacjonarny typ 2 (ilość: 2 sztuki)
Interne KennungBZ-ZP.272.8.23.2025.MZ - Część X