614240-2025 - Wettbewerb
Polen – Spezialkleidung – Zakup wyposażenia taktycznego dla wydziałów kryminalnych garnizonu dolnośląskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wyposażenia taktycznego dla wydziałów kryminalnych garnizonu dolnośląskiego
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia - rozdz. V SWZ. 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia taktycznego dla wydziałów kryminalnych garnizonu dolnośląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja asortymentu, ilości, wymiary pozwalające na identyfikację wymaganego rozmiaru asortymentu) zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – dalej OPZ, stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ oraz w Tabeli wymiarów, stanowiącej załącznik nr 1B do SWZ. 2. Postępowanie podzielono na 11 części - wyszczególnienie w rozdz. V, ust. 2 SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części postępowania. Maksymalnie Wykonawca może złożyć ofertę na 11 części niniejszego postępowania. Wykonawca winien złożyć ofertę na wszystkie pozycje asortymentowe w ramach danej części (brak wyceny jakiejś pozycji spowoduje odrzucenie oferty). 3. Warunki realizacji zamówienia Zamawiający opisał w Projektowanych postanowieniach umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 18424000-7 – Rękawice, 19231000-4 – Bielizna, 18832000-0 – Obuwie specjalne, 18830000-6 – Obuwie ochronne, 18412000-0 – Odzież sportowa, 18221000-4 – Odzież nieprzemakalna, 18220000-7 – Odzież przeciwdeszczowa, 18410000-6 – Odzież specjalna, 35113400-3 – Odzież ochronna i zabezpieczająca. 5. Miejsce dostawy. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP we Wrocławiu, ul. Sokolnicza 12, 53-676 Wrocław. 6. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U.UE.L Nr 94, s. 65), Zamawiający informuje, że brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 ustawy Pzp). Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807). 8. Oferty równoważne - rozdz. V, ust. 8 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia: 11.1. Umowa zostanie zawarta na okres do 30 dni roboczych, licząc od dnia zawarcia umowy. 11.2. Wykonawca zawiadomi przedstawicieli Zamawiającego o gotowości do dostawy wyposażenia specjalnego za pomocą faxu lub telefonicznie co najmniej na jeden dzień przed planowanym dniem dostawy. 11.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 23. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 24. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 25. Inne informacje: a) Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. b) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. c) Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. d) Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. e) Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadz. przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. f) Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej (art. 308 ust. 1 ustawy Pzp). g) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. h) Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. i) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. j) Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 Pzp.
Interne KennungPU-2380-120-083-125/2025/DZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18410000 Spezialkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 18220000 Wetterfeste Kleidung, 18221000 Wasserdichte Kleidung, 18412000 Sportkleidung, 18424000 Handschuhe, 19231000 Wäsche, 18832000 Spezialschuhe, 18830000 Sicherheitsschuhe
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. część 1 postępowania – rękawice taktyczne, opisane w załączniku nr 1A do SWZ (część 1 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – rękawice taktyczne) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia taktycznego dla wydziałów kryminalnych garnizonu dolnośląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja asortymentu, ilości, wymiary pozwalające na identyfikację wymaganego rozmiaru asortymentu) zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – dalej OPZ, stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ oraz w Tabeli wymiarów, stanowiącej załącznik nr 1B do SWZ. 2. część 1 postępowania – rękawice taktyczne, opisane w załączniku nr 1A do SWZ (część 1 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – rękawice taktyczne) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów). 3. Warunki realizacji zamówienia Zamawiający opisał w Projektowanych postanowieniach umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 18424000-7 – Rękawice, 18410000-6 – Odzież specjalna. 5. Miejsce dostawy. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP we Wrocławiu, ul. Sokolnicza 12, 53-676 Wrocław. 6. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U.UE.L Nr 94, s. 65), Zamawiający informuje, że brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 ustawy Pzp). Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807). 8. Oferty równoważne - rozdz. V, ust. 8 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia: 11.1. Umowa zostanie zawarta na okres do 30 dni roboczych, licząc od dnia zawarcia umowy. 11.2. Wykonawca zawiadomi przedstawicieli Zamawiającego o gotowości do dostawy wyposażenia specjalnego za pomocą faxu lub telefonicznie co najmniej na jeden dzień przed planowanym dniem dostawy. 11.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 23. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 24. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 25. Inne informacje: a) Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. b) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. c) Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. d) Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. e) Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadz. przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. f) Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej (art. 308 ust. 1 ustawy Pzp). g) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. h) Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. i) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. j) Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 Pzp. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający dopuszcza zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania, o których mowa w art. 455 ustawy Pzp oraz w zakresie wskazanym w § 5 załącznika nr 2 do SWZ – PPU.
Interne KennungPU-2380-120-083-125/2025/DZ część 1 postępowania
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18410000 Spezialkleidung
LosLOT-0002
Titel2. część 2 postępowania – bielizna specjalna, opisana w załączniku nr 1A do SWZ (część 2 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – bielizna specjalna) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia taktycznego dla wydziałów kryminalnych garnizonu dolnośląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja asortymentu, ilości, wymiary pozwalające na identyfikację wymaganego rozmiaru asortymentu) zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – dalej OPZ, stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ oraz w Tabeli wymiarów, stanowiącej załącznik nr 1B do SWZ. 2. część 2 postępowania – bielizna specjalna, opisana w załączniku nr 1A do SWZ (część 2 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – bielizna specjalna) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów). 3. Warunki realizacji zamówienia Zamawiający opisał w Projektowanych postanowieniach umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 19231000-4 – Bielizna, 18410000-6 – Odzież specjalna. 5. Miejsce dostawy. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP we Wrocławiu, ul. Sokolnicza 12, 53-676 Wrocław. 6. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U.UE.L Nr 94, s. 65), Zamawiający informuje, że brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 ustawy Pzp). Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807). 8. Oferty równoważne - rozdz. V, ust. 8 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia: 11.1. Umowa zostanie zawarta na okres do 30 dni roboczych, licząc od dnia zawarcia umowy. 11.2. Wykonawca zawiadomi przedstawicieli Zamawiającego o gotowości do dostawy wyposażenia specjalnego za pomocą faxu lub telefonicznie co najmniej na jeden dzień przed planowanym dniem dostawy. 11.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 23. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 24. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 25. Inne informacje: a) Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. b) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. c) Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. d) Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. e) Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadz. przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. f) Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej (art. 308 ust. 1 ustawy Pzp). g) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. h) Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. i) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. j) Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 Pzp. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający dopuszcza zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania, o których mowa w art. 455 ustawy Pzp oraz w zakresie wskazanym w § 5 załącznika nr 2 do SWZ – PPU.
Interne KennungPU-2380-120-083-125/2025/DZ część 2 postępowania
Haupteinstufung (cpv): 19231000 Wäsche
LosLOT-0003
Titel3. część 3 postępowania – buty specjalne, opisane w załączniku nr 1A do SWZ (część 3 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – buty specjalne) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia taktycznego dla wydziałów kryminalnych garnizonu dolnośląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja asortymentu, ilości, wymiary pozwalające na identyfikację wymaganego rozmiaru asortymentu) zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – dalej OPZ, stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ oraz w Tabeli wymiarów, stanowiącej załącznik nr 1B do SWZ. 2. część 3 postępowania – buty specjalne, opisane w załączniku nr 1A do SWZ (część 3 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – buty specjalne) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów). 3. Warunki realizacji zamówienia Zamawiający opisał w Projektowanych postanowieniach umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 18832000-0 – Obuwie specjalne, 18830000-6 – Obuwie ochronne, 18410000-6 – Odzież specjalna. 5. Miejsce dostawy. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP we Wrocławiu, ul. Sokolnicza 12, 53-676 Wrocław. 6. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U.UE.L Nr 94, s. 65), Zamawiający informuje, że brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 ustawy Pzp). Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807). 8. Oferty równoważne - rozdz. V, ust. 8 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia: 11.1. Umowa zostanie zawarta na okres do 30 dni roboczych, licząc od dnia zawarcia umowy. 11.2. Wykonawca zawiadomi przedstawicieli Zamawiającego o gotowości do dostawy wyposażenia specjalnego za pomocą faxu lub telefonicznie co najmniej na jeden dzień przed planowanym dniem dostawy. 11.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 23. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 24. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 25. Inne informacje: a) Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. b) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. c) Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. d) Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. e) Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadz. przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. f) Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej (art. 308 ust. 1 ustawy Pzp). g) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. h) Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. i) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. j) Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 Pzp. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający dopuszcza zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania, o których mowa w art. 455 ustawy Pzp oraz w zakresie wskazanym w § 5 załącznika nr 2 do SWZ – PPU.
Interne KennungPU-2380-120-083-125/2025/DZ część 3 postępowania
Haupteinstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe, 18410000 Spezialkleidung
LosLOT-0004
Titel4. część 4 postępowania – ochronniki, opisane w załączniku nr 1A do SWZ (część 4 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – ochronniki) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia taktycznego dla wydziałów kryminalnych garnizonu dolnośląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja asortymentu, ilości, wymiary pozwalające na identyfikację wymaganego rozmiaru asortymentu) zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – dalej OPZ, stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ oraz w Tabeli wymiarów, stanowiącej załącznik nr 1B do SWZ. 2. część 4 postępowania – ochronniki, opisane w załączniku nr 1A do SWZ (część 4 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – ochronniki) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów). 3. Warunki realizacji zamówienia Zamawiający opisał w Projektowanych postanowieniach umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 18410000-6 – Odzież specjalna, 35113400-3 – Odzież ochronna i zabezpieczająca. 5. Miejsce dostawy. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP we Wrocławiu, ul. Sokolnicza 12, 53-676 Wrocław. 6. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U.UE.L Nr 94, s. 65), Zamawiający informuje, że brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 ustawy Pzp). Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807). 8. Oferty równoważne - rozdz. V, ust. 8 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia: 11.1. Umowa zostanie zawarta na okres do 30 dni roboczych, licząc od dnia zawarcia umowy. 11.2. Wykonawca zawiadomi przedstawicieli Zamawiającego o gotowości do dostawy wyposażenia specjalnego za pomocą faxu lub telefonicznie co najmniej na jeden dzień przed planowanym dniem dostawy. 11.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 23. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 24. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 25. Inne informacje: a) Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. b) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. c) Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. d) Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. e) Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadz. przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. f) Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej (art. 308 ust. 1 ustawy Pzp). g) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. h) Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. i) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. j) Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 Pzp. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający dopuszcza zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania, o których mowa w art. 455 ustawy Pzp oraz w zakresie wskazanym w § 5 załącznika nr 2 do SWZ – PPU.
Interne KennungPU-2380-120-083-125/2025/DZ część 4 postępowania
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
LosLOT-0005
Titel5. część 5 postępowania – spodnie specjalne, opisane w załączniku nr 1A do SWZ (część 5 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – spodnie specjalne) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia taktycznego dla wydziałów kryminalnych garnizonu dolnośląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja asortymentu, ilości, wymiary pozwalające na identyfikację wymaganego rozmiaru asortymentu) zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – dalej OPZ, stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ oraz w Tabeli wymiarów, stanowiącej załącznik nr 1B do SWZ. 2. część 5 postępowania – spodnie specjalne, opisane w załączniku nr 1A do SWZ (część 5 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – spodnie specjalne) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów). 3. Warunki realizacji zamówienia Zamawiający opisał w Projektowanych postanowieniach umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 18410000-6 – Odzież specjalna, 35113400-3 – Odzież ochronna i zabezpieczająca. 5. Miejsce dostawy. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP we Wrocławiu, ul. Sokolnicza 12, 53-676 Wrocław. 6. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U.UE.L Nr 94, s. 65), Zamawiający informuje, że brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 ustawy Pzp). Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807). 8. Oferty równoważne - rozdz. V, ust. 8 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia: 11.1. Umowa zostanie zawarta na okres do 30 dni roboczych, licząc od dnia zawarcia umowy. 11.2. Wykonawca zawiadomi przedstawicieli Zamawiającego o gotowości do dostawy wyposażenia specjalnego za pomocą faxu lub telefonicznie co najmniej na jeden dzień przed planowanym dniem dostawy. 11.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 23. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 24. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 25. Inne informacje: a) Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. b) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. c) Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. d) Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. e) Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadz. przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. f) Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej (art. 308 ust. 1 ustawy Pzp). g) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. h) Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. i) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. j) Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 Pzp. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający dopuszcza zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania, o których mowa w art. 455 ustawy Pzp oraz w zakresie wskazanym w § 5 załącznika nr 2 do SWZ – PPU.
Interne KennungPU-2380-120-083-125/2025/DZ część 5 postępowania
LosLOT-0006
Titel6. część 6 postępowania – bluza specjalna, opisana w załączniku nr 1A do SWZ (część 6 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – bluza specjalna) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia taktycznego dla wydziałów kryminalnych garnizonu dolnośląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja asortymentu, ilości, wymiary pozwalające na identyfikację wymaganego rozmiaru asortymentu) zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – dalej OPZ, stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ oraz w Tabeli wymiarów, stanowiącej załącznik nr 1B do SWZ. 2. część 6 postępowania – bluza specjalna, opisana w załączniku nr 1A do SWZ (część 6 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – bluza specjalna) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów). 3. Warunki realizacji zamówienia Zamawiający opisał w Projektowanych postanowieniach umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 18410000-6 – Odzież specjalna, 35113400-3 – Odzież ochronna i zabezpieczająca. 5. Miejsce dostawy. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP we Wrocławiu, ul. Sokolnicza 12, 53-676 Wrocław. 6. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U.UE.L Nr 94, s. 65), Zamawiający informuje, że brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 ustawy Pzp). Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807). 8. Oferty równoważne - rozdz. V, ust. 8 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia: 11.1. Umowa zostanie zawarta na okres do 30 dni roboczych, licząc od dnia zawarcia umowy. 11.2. Wykonawca zawiadomi przedstawicieli Zamawiającego o gotowości do dostawy wyposażenia specjalnego za pomocą faxu lub telefonicznie co najmniej na jeden dzień przed planowanym dniem dostawy. 11.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 23. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 24. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 25. Inne informacje: a) Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. b) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. c) Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. d) Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. e) Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadz. przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. f) Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej (art. 308 ust. 1 ustawy Pzp). g) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. h) Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. i) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. j) Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 Pzp. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający dopuszcza zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania, o których mowa w art. 455 ustawy Pzp oraz w zakresie wskazanym w § 5 załącznika nr 2 do SWZ – PPU.
Interne KennungPU-2380-120-083-125/2025/DZ część 6 postępowania
LosLOT-0007
Titel7. część 7 postępowania – kurtka uniwersalna z podpinką, opisana w załączniku nr 1A do SWZ (część 7 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – kurtka uniwersalna z podpinką) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia taktycznego dla wydziałów kryminalnych garnizonu dolnośląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja asortymentu, ilości, wymiary pozwalające na identyfikację wymaganego rozmiaru asortymentu) zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – dalej OPZ, stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ oraz w Tabeli wymiarów, stanowiącej załącznik nr 1B do SWZ. 2. część 7 postępowania – kurtka uniwersalna z podpinką, opisana w załączniku nr 1A do SWZ (część 7 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – kurtka uniwersalna z podpinką) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów). 3. Warunki realizacji zamówienia Zamawiający opisał w Projektowanych postanowieniach umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 18410000-6 – Odzież specjalna, 35113400-3 – Odzież ochronna i zabezpieczająca, 18221000-4 – Odzież nieprzemakalna, 18220000-7 – Odzież przeciwdeszczowa. 5. Miejsce dostawy. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP we Wrocławiu, ul. Sokolnicza 12, 53-676 Wrocław. 6. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U.UE.L Nr 94, s. 65), Zamawiający informuje, że brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 ustawy Pzp). Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807). 8. Oferty równoważne - rozdz. V, ust. 8 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia: 11.1. Umowa zostanie zawarta na okres do 30 dni roboczych, licząc od dnia zawarcia umowy. 11.2. Wykonawca zawiadomi przedstawicieli Zamawiającego o gotowości do dostawy wyposażenia specjalnego za pomocą faxu lub telefonicznie co najmniej na jeden dzień przed planowanym dniem dostawy. 11.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 23. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 24. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 25. Inne informacje: a) Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. b) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. c) Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. d) Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. e) Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadz. przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. f) Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej (art. 308 ust. 1 ustawy Pzp). g) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. h) Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. i) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. j) Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 Pzp. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający dopuszcza zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania, o których mowa w art. 455 ustawy Pzp oraz w zakresie wskazanym w § 5 załącznika nr 2 do SWZ – PPU.
Interne KennungPU-2380-120-083-125/2025/DZ część 7 postępowania
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 18221000 Wasserdichte Kleidung, 18220000 Wetterfeste Kleidung
LosLOT-0008
Titel8. część 8 postępowania – pas taktyczny, opisany w załączniku nr 1A do SWZ (część 8 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – pas taktyczny) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia taktycznego dla wydziałów kryminalnych garnizonu dolnośląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja asortymentu, ilości, wymiary pozwalające na identyfikację wymaganego rozmiaru asortymentu) zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – dalej OPZ, stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ oraz w Tabeli wymiarów, stanowiącej załącznik nr 1B do SWZ. 2. część 8 postępowania – pas taktyczny, opisany w załączniku nr 1A do SWZ (część 8 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – pas taktyczny) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów). 3. Warunki realizacji zamówienia Zamawiający opisał w Projektowanych postanowieniach umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 18410000-6 – Odzież specjalna, 35113400-3 – Odzież ochronna i zabezpieczająca. 5. Miejsce dostawy. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP we Wrocławiu, ul. Sokolnicza 12, 53-676 Wrocław. 6. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U.UE.L Nr 94, s. 65), Zamawiający informuje, że brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 ustawy Pzp). Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807). 8. Oferty równoważne - rozdz. V, ust. 8 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia: 11.1. Umowa zostanie zawarta na okres do 30 dni roboczych, licząc od dnia zawarcia umowy. 11.2. Wykonawca zawiadomi przedstawicieli Zamawiającego o gotowości do dostawy wyposażenia specjalnego za pomocą faxu lub telefonicznie co najmniej na jeden dzień przed planowanym dniem dostawy. 11.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 23. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 24. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 25. Inne informacje: a) Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. b) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. c) Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. d) Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. e) Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadz. przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. f) Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej (art. 308 ust. 1 ustawy Pzp). g) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. h) Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. i) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. j) Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 Pzp. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający dopuszcza zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania, o których mowa w art. 455 ustawy Pzp oraz w zakresie wskazanym w § 5 załącznika nr 2 do SWZ – PPU.
Interne KennungPU-2380-120-083-125/2025/DZ część 8 postępowania
LosLOT-0009
Titel9. część 9 postępowania – opaska odblaskowa z napisem POLICJA, opisana w załączniku nr 1A do SWZ (część 9 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – opaska odblaskowa z napisem POLICJA) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia taktycznego dla wydziałów kryminalnych garnizonu dolnośląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja asortymentu, ilości, wymiary pozwalające na identyfikację wymaganego rozmiaru asortymentu) zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – dalej OPZ, stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ oraz w Tabeli wymiarów, stanowiącej załącznik nr 1B do SWZ. 2. część 9 postępowania – opaska odblaskowa z napisem POLICJA, opisana w załączniku nr 1A do SWZ (część 9 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – opaska odblaskowa z napisem POLICJA) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów). 3. Warunki realizacji zamówienia Zamawiający opisał w Projektowanych postanowieniach umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 18410000-6 – Odzież specjalna, 35113400-3 – Odzież ochronna i zabezpieczająca. 5. Miejsce dostawy. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP we Wrocławiu, ul. Sokolnicza 12, 53-676 Wrocław. 6. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U.UE.L Nr 94, s. 65), Zamawiający informuje, że brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 ustawy Pzp). Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807). 8. Oferty równoważne - rozdz. V, ust. 8 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia: 11.1. Umowa zostanie zawarta na okres do 30 dni roboczych, licząc od dnia zawarcia umowy. 11.2. Wykonawca zawiadomi przedstawicieli Zamawiającego o gotowości do dostawy wyposażenia specjalnego za pomocą faxu lub telefonicznie co najmniej na jeden dzień przed planowanym dniem dostawy. 11.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 23. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 24. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 25. Inne informacje: a) Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. b) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. c) Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. d) Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. e) Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadz. przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. f) Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej (art. 308 ust. 1 ustawy Pzp). g) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. h) Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. i) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. j) Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 Pzp. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający dopuszcza zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania, o których mowa w art. 455 ustawy Pzp oraz w zakresie wskazanym w § 5 załącznika nr 2 do SWZ – PPU.
Interne KennungPU-2380-120-083-125/2025/DZ część 9 postępowania
LosLOT-0010
Titel10. część 10 postępowania – czapka taktyczna z daszkiem, opisana w załączniku nr 1A do SWZ (część 10 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – czapka taktyczna z daszkiem) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia taktycznego dla wydziałów kryminalnych garnizonu dolnośląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja asortymentu, ilości, wymiary pozwalające na identyfikację wymaganego rozmiaru asortymentu) zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – dalej OPZ, stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ oraz w Tabeli wymiarów, stanowiącej załącznik nr 1B do SWZ. 2. część 10 postępowania – czapka taktyczna z daszkiem, opisana w załączniku nr 1A do SWZ (część 10 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – czapka taktyczna z daszkiem) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów). 3. Warunki realizacji zamówienia Zamawiający opisał w Projektowanych postanowieniach umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 18410000-6 – Odzież specjalna, 35113400-3 – Odzież ochronna i zabezpieczająca. 5. Miejsce dostawy. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP we Wrocławiu, ul. Sokolnicza 12, 53-676 Wrocław. 6. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U.UE.L Nr 94, s. 65), Zamawiający informuje, że brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 ustawy Pzp). Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807). 8. Oferty równoważne - rozdz. V, ust. 8 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia: 11.1. Umowa zostanie zawarta na okres do 30 dni roboczych, licząc od dnia zawarcia umowy. 11.2. Wykonawca zawiadomi przedstawicieli Zamawiającego o gotowości do dostawy wyposażenia specjalnego za pomocą faxu lub telefonicznie co najmniej na jeden dzień przed planowanym dniem dostawy. 11.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 23. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 24. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 25. Inne informacje: a) Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. b) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. c) Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. d) Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. e) Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadz. przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. f) Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej (art. 308 ust. 1 ustawy Pzp). g) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. h) Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. i) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. j) Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 Pzp. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający dopuszcza zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania, o których mowa w art. 455 ustawy Pzp oraz w zakresie wskazanym w § 5 załącznika nr 2 do SWZ – PPU.
Interne KennungPU-2380-120-083-125/2025/DZ część 10 postępowania
LosLOT-0011
Titel11. część 11 postępowania – kominiarka taktyczna, opisana w załączniku nr 1A do SWZ (część 11 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – kominiarka taktyczna) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wyposażenia taktycznego dla wydziałów kryminalnych garnizonu dolnośląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja asortymentu, ilości, wymiary pozwalające na identyfikację wymaganego rozmiaru asortymentu) zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – dalej OPZ, stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ oraz w Tabeli wymiarów, stanowiącej załącznik nr 1B do SWZ. 2. część 11 postępowania – kominiarka taktyczna, opisana w załączniku nr 1A do SWZ (część 11 postępowania – opis przedmiotu zamówienia – kominiarka taktyczna) oraz w załączniku nr 1B do SWZ (tabela wymiarów). 3. Warunki realizacji zamówienia Zamawiający opisał w Projektowanych postanowieniach umowy – dalej PPU, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. 4. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 18410000-6 – Odzież specjalna, 35113400-3 – Odzież ochronna i zabezpieczająca. 5. Miejsce dostawy. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Magazynu Wydziału Zaopatrzenia KWP we Wrocławiu, ul. Sokolnicza 12, 53-676 Wrocław. 6. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U.UE.L Nr 94, s. 65), Zamawiający informuje, że brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 ustawy Pzp). Czynności związane z realizacją zamówienia nie polegają na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277, 807). 8. Oferty równoważne - rozdz. V, ust. 8 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 11. Termin wykonania zamówienia: 11.1. Umowa zostanie zawarta na okres do 30 dni roboczych, licząc od dnia zawarcia umowy. 11.2. Wykonawca zawiadomi przedstawicieli Zamawiającego o gotowości do dostawy wyposażenia specjalnego za pomocą faxu lub telefonicznie co najmniej na jeden dzień przed planowanym dniem dostawy. 11.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, które zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego, określono w załączniku nr 2 do SWZ – PPU. 12. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych. Pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert. 13. Zamawiający nie określił warunków udziału w postępowaniu. 14. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy Pzp. 15. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 18. Dokumenty składane wraz z ofertą - rozdz. XIV, ust. 3 SWZ. 19. Informacja o JEDZ oraz podmiotowych środkach dowodowych - patrz rozdz. IX SWZ. 20. RODO - patrz rozdz. II SWZ. 21. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem Platformy Zakupowej Open Nexus – platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw. Wszelkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania udostępniane są na tej platformie, w zakładce dotyczącej prowadzonego postępowania. 22. Informacja dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenia zamówienia (konsorcja, spółki cywilne) - patrz rozdz. X SWZ. 23. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej - patrz. rozdz. XI SWZ. 24. Pouczenie o środkach ochrony prawnej przysługujących wykonawcy - patrz rozdz. XXV SWZ. 25. Inne informacje: a) Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. b) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. c) Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. d) Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. e) Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadz. przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. f) Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej (art. 308 ust. 1 ustawy Pzp). g) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. h) Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. i) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. j) Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 Pzp. 26. Projektowane postanowienia umowy – PPU w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 27. Zamawiający dopuszcza zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania, o których mowa w art. 455 ustawy Pzp oraz w zakresie wskazanym w § 5 załącznika nr 2 do SWZ – PPU.
Interne KennungPU-2380-120-083-125/2025/DZ część 11 postępowania