See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTV - Frequentie omvormers Emotron (DIG-19136)
Beschreibung: - Preventief en correctief onderhoud van het bestaande areaal van 884 - Emotron-frequentieregelaars binnen de installaties van Rijnland; - Storingsdiagnose, herstelwerkzaamheden, specialistische technische ondersteuning, firmware-ondersteuning en advies over parametrering; - Storingsdienst en levering van identieke vervangende Emotron-frequentieregelaars, of een door de fabrikant aangewezen functioneel gelijkwaardige opvolger, indien herstel technisch niet meer mogelijk of verantwoord is. - Uitsluitend vervanging binnen bestaande installaties, zodat bestaande configuraties, interfaces, veiligheidsinstellingen en procesbesturing ongewijzigd kunnen worden gehandhaafd. De waarde van deze opdracht behelst bij benadering € 400.000 exclusief btw. Deze opdracht zal worden verstrekt voor de duur van twee (2) jaren, met een beoogde ingangsdatum van 1 november 2026.
Interne Kennung: DIG-19136
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: - Preventief en correctief onderhoud van het bestaande areaal van 884 - Emotron-frequentieregelaars binnen de installaties van Rijnland; - Storingsdiagnose, herstelwerkzaamheden, specialistische technische ondersteuning, firmware-ondersteuning en advies over parametrering; - Storingsdienst en levering van identieke vervangende Emotron-frequentieregelaars, of een door de fabrikant aangewezen functioneel gelijkwaardige opvolger, indien herstel technisch niet meer mogelijk of verantwoord is. - Uitsluitend vervanging binnen bestaande installaties, zodat bestaande configuraties, interfaces, veiligheidsinstellingen en procesbesturing ongewijzigd kunnen worden gehandhaafd. De waarde van deze opdracht behelst bij benadering € 400.000 exclusief btw (€ 484.000 inclusief btw). Deze opdracht zal worden verstrekt voor de duur van twee (2) jaren, met een beoogde ingangsdatum van 1 november 2026.
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32552420 Frequenzumsetzer
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DIG-19136
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50532000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria eléctrica, aparatos y equipo asociado
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32552420 Convertidor de frecuencia