614285-2025 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU WOO - Schoonmaakdiensten, locatie Poeldijk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU WOO - Schoonmaakdiensten, locatie Poeldijk
BeschreibungDeze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting West Openbaar Onderwijs , Locatie: Poeldijk. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Vorherige Bekanntmachung796243-2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensEr is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Eerdere aankondiging: 796243-2024
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000