2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitgebreide brandverzekering Stichting Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
Beschreibung: De uitgebreide brandverzekering van Stichting Hogeschool van Arnhem en Nijmegen vervalt op 1 januari 2027. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt Stichting Hogeschool van Arnhem en Nijmegen bij de aanbesteding en de contractfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 673.350.000
Interne Kennung: 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De uitgebreide brandverzekering van Stichting Hogeschool van Arnhem en Nijmegen vervalt op 1 januari 2027. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt Stichting Hogeschool van Arnhem en Nijmegen bij de aanbesteding en de contractfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 668.395.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Conform Bestek
614295-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Conform Bestek