2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ramavtal Byggservice 2027
Beschreibung: Upphandlingens syfte är att tillgodose Partillebos löpande behov av tjänster gällande byggnadsarbeten och därtill vidrörande tjänster i dennes fastighets- och lokalbestånd. Entreprenörerna ska kunna utföra arbeten för service, reparationer, underhåll och mindre om- och nybyggnationer.
Interne Kennung: 26/9
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26/9
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000