614312-2026 - Wettbewerb
Schweden – Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal – Sjuksköterskeinsatser LSS och Socialpsykiatrin
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sjuksköterskeinsatser LSS och Socialpsykiatrin
Beschreibung: Sjuksköterskeinsatser LSS och Socialpsykiatrin
Interne Kennung: KSUH/2026:31
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Öppet förfarande
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pris
Beschreibung: Lägsta pris för sjukskötersketjänster i form av jour.
Interne Kennung: 1935466-0
Los: LOT-0002
Titel: Malldel (1)
Beschreibung: Upphandling av sjukskötersketjänster för LSS och Socialtjänsten
Interne Kennung: 1955573-1