614337-2026 - Wettbewerb
Litauen – Bauarbeiten für Häfen – Hidrotechninio statinio – uosto statinių rekonstravimo, kapitalinio remonto, paskirties keitimo, susisiekimo statinių ir transporto paskirties pastatų naujos statybos rangos darbai su darbo projektu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hidrotechninio statinio – uosto statinių rekonstravimo, kapitalinio remonto, paskirties keitimo, susisiekimo statinių ir transporto paskirties pastatų naujos statybos rangos darbai su darbo projektu
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti Hidrotechninio statinio – uosto un. Nr. 2399-8000 3017 esamų hidrotechninių statinių rekonstravimo, kapitalinio remonto, paskirties keitimo į susisiekimo komunikacijų (vandens uosto) statinius, susisiekimo komunikacijų (vandens uosto) statinių ir transporto paskirties pastatų naujos statybos, atstatymo adresu L. Rėzos g. 1D, Neringa“ rangos darbus kartu su darbo projektu. Išsamūs reikalavimai ir visos charakteristikos yra nurodyti projekto dalyse („Techninės specifikacijos“ priedai), sutarties projekte ir techniniame projekte. Kita papildoma ir detalizuojanti informacija yra pateikiama specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45241000 Bauarbeiten für Häfen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0