See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków w tym leków do programu lekowego oraz wyrobów medycznych do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach – III cz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków w tym leków do programu lekowego oraz wyrobów medycznych do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach - 47 pakietów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilości oraz opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 685124-2025
Interne Kennung: 60/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający nie przewiduje zastosowania tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków w tym leków do programu lekowego oraz wyrobów medycznych do apteki szpitalnej przy SPZZOZ w Gryficach Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilości oraz opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: Pakiet nr 10