2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków cz. I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego produktów leczniczych zgodnych z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2301) uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1273), szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części dalej zwane: „Pakietami” szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy
Vorherige Bekanntmachung: 404305-2024
Interne Kennung: ZP.270-41/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Żywienie dojelitowe
Beschreibung: Dostawa żywienia dojelitowego
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Żywienie pozajelitowe
Beschreibung: Dostawa żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Antybiotyki 1
Beschreibung: Dostawa antybiotyków 1
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Antybiotyki 2
Beschreibung: Dostawa antybiotyków 2
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Antybiotyki 3
Beschreibung: Dostawa antybiotyków 3
Interne Kennung: Pakiet nr 5