614349-2026 - Ergebnis
Polen – Beseitigung von biologischen Abfällen – Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów medycznych zakaźnych ze Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów medycznych zakaźnych ze Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów medycznych zakaźnych ze Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie
Vorherige Bekanntmachung404539-2026
Interne KennungZP.23.KP.2026 - Wywóz odpadów zakaźnych
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524300 Beseitigung von biologischen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia opisane są w załącznikach do SWZ: Formularz asortymentowo-cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ, Załączniki nr 2a do SWZ (Opisy Przedmiotu Zamówienia), stanowią integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularza ofertowego)
Interne KennungUsługa odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów medycznych zakaźnych ze Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie