See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT VOOR LEVERINGEN MET BETREKKING TOT DE AANKOOP EN LEVERING VAN LEVENSMIDDELEN EN DRANKEN
Beschreibung: Dit contract heeft betrekking op de aankoop en levering van levensmiddelen en alcoholische dranken
Interne Kennung: 2025/WASO/DIRLOG/19
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/WASO/DIRLOG/19 - 1
Beschreibung: Varia
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025/WASO/DIRLOG/19 - 2
Beschreibung: Verse groenten en verse fruiten
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025/WASO/DIRLOG/19 - 3
Beschreibung: Vissen, weekdieren en schaaldieren
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2025/WASO/DIRLOG/19 - 4
Beschreibung: Gevogelte, vlees en vleeswaren
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2025/WASO/DIRLOG/19 - 5
Beschreibung: Zuivelproducten
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 2025/WASO/DIRLOG/19 - 6
Beschreibung: Diepvriesproducten
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 2025/WASO/DIRLOG/19 - 7
Beschreibung: Vers brood en koeken
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 2025/WASO/DIRLOG/19 - 8
Beschreibung: Belegde broodjes
Interne Kennung: 8