614361-2026 - Ergebnis
Polen – Werkstattausrüstung – DOSTAWA – URZĄDZENIA I AKCESORIA WARSZTATOWE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA – URZĄDZENIA I AKCESORIA WARSZTATOWE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – URZĄDZENIA I AKCESORIA WARSZTATOWE wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung337000-2026
Interne KennungTECH/119/PZ/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ I: NARZĘDZIA WARSZTATOWE
Interne KennungCZĘŚĆ I- TECH/119/PZ/2026
Optionen
Beschreibung der OptionenZakres opcjonalny zamówienia: Zamawiający informuje, iż nie przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych.
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ II: AKCESORIA WARSZTATOWE
Interne KennungCZĘŚĆ II- TECH/119/PZ/2026