See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Brzozów w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi • odbioru bezpośrednio z nieruchomości gromadzonych w pojemnikach lub workach odpadów niesegregowanych (zmieszanych) komunalnych i transport do Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie, ul. Białobrzeska 108, • odbioru bezpośrednio z nieruchomości gromadzonych w pojemnikach i workach odpadów selektywnie zbieranych i transport do Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie, ul. Białobrzeska 108, • transportu nieprzewidzianego • prowadzenia dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem tj. m.in. przedkładanie Zamawiającemu sprawozdań rocznych zgodnie z dyspozycją art. 9n ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, • kontroli właścicieli nieruchomości w zakresie zbierania odpadów komunalnych w sposób niezgodny z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Brzozów.
Interne Kennung: IF.271.76.2025.ZP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późniejszymi zmianami).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001