2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz magazynu energii w ramach projektu pn. "Odnawialne źródła energii Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc w Olsztynie"
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę i montaż wraz z uruchomieniem kompletnej instalacji fotowoltaicznej oraz magazynu energii na budynkach oraz wiatach parkingowych Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 78. Łączna moc min. 250 KW Wykonawca zapewni stały nadzór nad wykonywanymi robotami budowlano-montażowymi oraz instalacyjnymi, przez osoby posiadające uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji wykonawczych w budownictwie, w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Roboty instalacyjne będą wykonywały osoby z odpowiednimi uprawnieniami: a) minimum jedna osoba posiadająca Świadectwo Kwalifikacyjne Grupy 1 w zakresie Dozoru urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym do 1 kV, b) minimum jedna osoba posiadająca Świadectwo Kwalifikacyjne Grupy 1 w zakresie Eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym do 1 kV. Wykonawca udzieli bezwarunkowej gwarancji na całość zamontowanej instalacji fotowoltaicznej na okres 5/7lat. Podłączenie instalacji fotowoltaicznej do istniejącej sieci elektroenergetycznej i sieci Ethernet Zamawiającego. Skonfigurowanie instalacji i uruchomienie wstępne wraz z niezbędnymi pomiarami i badaniami. Opracowanie i dostarczenie Zamawiającemu, najpóźniej w dniu odbioru instalacji, dokumentacji powykonawczej, w 1 egzemplarzu, formie papierowej i elektronicznej na nośniku pendrive. Udokumentowane zgłoszenie przyłączenia wykonanej instalacji fotowoltaicznej do zakładu energetycznego oraz do Państwowej Straży Pożarnej.
Interne Kennung: SZP.2420.32.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51112100 Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz magazynu energii w ramach projektu pn.: "Odnawialne źródła energii Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc w Olsztynie"
Interne Kennung: SZP.2422.32.2025