See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Dębica w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3) (II postępowanie powtórzone)
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zdań: 1.1.1. Nazwa zadania: Część 1: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa istniejącego zbiornika wodnego w oddz. 19 g Leśnictwa Chotowa Opis: - Rozbudowa grobli wraz z wbudowaniem ochrony przed szkodami wyrządzanymi przez bobry, pogłębienie zbiornika do głębokości 3m oraz poszerzenie zbiornika wodnego w celu zwiększenia możliwości retencyjnych do 3 000m3 wody, - wykonanie punktu czerpania wody dla celów ppoż. z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej 1.1.2. Nazwa zadania: Część 2: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa istniejącego zbiornika wodnego w oddz. 60 j Leśnictwa Machowa; Opis: - Rozbudowa grobli wraz z wbudowaniem ochrony przed szkodami wyrządzanymi przez bobry, wykonanie wyspy, pogłębienie zbiornika do głębokości 3m oraz poszerzenie zbiornika wodnego w celu zwiększenia możliwości retencyjnych do 40 000m3 wody, - wykonanie punktu czerpania wody dla celów ppoż. z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej 1.1.3.Nazwa zadania: Część 3: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa istniejącego zbiornika wodnego w oddz. 14 b Leśnictwa Chotowa Opis: - Rozbudowa grobli wraz z wbudowaniem ochrony przed szkodami wyrządzanymi przez bobry, pogłębienie zbiornika do głębokości 3,5m oraz poszerzenie zbiornika wodnego w celu zwiększenia możliwości retencyjnych do 2 500m3 wody, - wykonanie punktu czerpania wody dla celów ppoż. z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej 1.1.4. Nazwa zadania: Część 4: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa istniejącego zbiornika wodnego w oddz. 221 h Leśnictwa Pustków; Opis: - Rozbudowa grobli wraz z wbudowaniem ochrony przed szkodami wyrządzanymi przez bobry, wykonanie wyspy, pogłębienie do głębokości 3,5m oraz poszerzenie zbiornika wodnego w celu zwiększenia możliwości retencyjnych do 10 000m3 wody, - wykonanie punktu czerpania wody dla celów ppoż. z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej 1.1.5. Nazwa zadania: Część 5: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbiórka istniejącego i budowa nowego przepustu w oddz. 167 a Leśnictwa Brzostek; Opis: - Rozbiórka obecnego przepustu i budowa nowego stalowego o długości ok. 8 m, przekroju: wysokość 1,5 m, szerokość 1,9 m, wraz z wykonaniem umocnienia dna na wlocie i wylocie poprzez ułożenie narzutu kamiennego w siatce gabionowej oraz umocnienie skarp czół kamieniem piaskowca na zaprawie betonowej. 1.1.6. Nazwa zadania: Część 6: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbiórka istniejącego i budowa nowego przepustu w oddz. 104 g Leśnictwa Jawornik; Opis: - Rozbiórka obecnego przepustu i budowa nowego stalowego o długości ok. 8 m, przekroju: wysokość 1,5m, szerokość 1,9m wraz z wykonaniem umocnienia dna na wlocie i wylocie poprzez ułożenie narzutu kamiennego w siatce gabionowej oraz umocnienie skarp czół kamieniem piaskowca na zaprawie betonowej. 1.1.7. Nazwa zadania: Część 7: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbiórka istniejącego i budowa nowego przepustu w oddz. 97 g Leśnictwa Jawornik; Opis: - Rozbiórka obecnego przepustu i budowa nowego stalowego o długości ok. 6 m, przekroju: wysokość 1,5m, szerokość 1,9m, wraz z wykonaniem umocnienia dna na wlocie i wylocie poprzez ułożenie narzutu kamiennego w siatce gabionowej oraz umocnienie skarp czół kamieniem piaskowca na zaprawie betonowej. 1.1.8. Nazwa zadania: Część 8: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Przebudowa mostu wraz z budową liniowych umocnień brzegowych w oddz. 83 a Leśnictwa Gumniska; Opis: - Rozbiórka istniejącego mostu stalowego i budowa mostu w miejscu istniejącego. Most powinien być dostosowany do obciążenia pojazdami samochodowymi klasy „A”, oraz mieć długość ok. 10m, i szerokość ok. 4m. - wykonanie umocnienia linii brzegowej poprzez ułożenie narzutu kamiennego w siatce gabionowej. 1.1.9. Nazwa zadania: Część 9: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Przebudowa istniejącego brodu w oddz. 121f Leśnictwa Jawornik i oddz. 127 p Leśnictwa Wałki; Opis: -Wykonanie przejazdu w bród o szerokości 4,5m i długości o 10m. Umocnienie dna i skarp potoku narzutem kamiennym i wyprofilowanie dróg dojazdowych. 1.2. W skład dokumentacji wchodzić będą: 1.2.1. Dokumentacja projektowa zawierająca: 1.2.1.1. projekt budowlany w zakresie uwzględniającym specyfikę robót budowlanych. 1.2.1.2. projekt wykonawczy 1.2.2. Dokumentacja kosztorysowa zawierająca: 1.2.2.1. Kosztorys inwestorski, 1.2.2.2. Przedmiar robót, 1.2.3. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), 1.2.4. Dokumentacja będzie przekazana w trzech egzemplarzach w wersji papierowej. Ponadto Wykonawca dostarczy dokumentację w wersji elektronicznej w formacie .pdf, formacie .dwg – dla części rysunkowej (zawierająca przynajmniej rysunki planu sytuacyjnego w układzie współrzędnych PUWG 1992) oraz .docx i .xlsx (dla części opisowej) na nośniku elektronicznym.
Vorherige Bekanntmachung: 368299-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322300 Planungsleistungen für Brücken, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Dębica w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)-część nr 2
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zdań: 1.1.1. Nazwa zadania: Część 1: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa istniejącego zbiornika wodnego w oddz. 19 g Leśnictwa Chotowa Opis: - Rozbudowa grobli wraz z wbudowaniem ochrony przed szkodami wyrządzanymi przez bobry, pogłębienie zbiornika do głębokości 3m oraz poszerzenie zbiornika wodnego w celu zwiększenia możliwości retencyjnych do 3 000m3 wody, - wykonanie punktu czerpania wody dla celów ppoż. z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej 1.1.2. Nazwa zadania: Część 2: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa istniejącego zbiornika wodnego w oddz. 60 j Leśnictwa Machowa; Opis: - Rozbudowa grobli wraz z wbudowaniem ochrony przed szkodami wyrządzanymi przez bobry, wykonanie wyspy, pogłębienie zbiornika do głębokości 3m oraz poszerzenie zbiornika wodnego w celu zwiększenia możliwości retencyjnych do 40 000m3 wody, - wykonanie punktu czerpania wody dla celów ppoż. z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej 1.1.3.Nazwa zadania: Część 3: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa istniejącego zbiornika wodnego w oddz. 14 b Leśnictwa Chotowa Opis: - Rozbudowa grobli wraz z wbudowaniem ochrony przed szkodami wyrządzanymi przez bobry, pogłębienie zbiornika do głębokości 3,5m oraz poszerzenie zbiornika wodnego w celu zwiększenia możliwości retencyjnych do 2 500m3 wody, - wykonanie punktu czerpania wody dla celów ppoż. z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej 1.1.4. Nazwa zadania: Część 4: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa istniejącego zbiornika wodnego w oddz. 221h Leśnictwa Pustków; Opis: - Rozbudowa grobli wraz z wbudowaniem ochrony przed szkodami wyrządzanymi przez bobry, wykonanie wyspy, pogłębienie do głębokości 3,5m oraz poszerzenie zbiornika wodnego w celu zwiększenia możliwości retencyjnych do 10 000m3 wody, - wykonanie punktu czerpania wody dla celów ppoż. z placem manewrowym dla samochodów straży pożarnej 1.1.5. Nazwa zadania: Część 5: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbiórka istniejącego i budowa nowego przepustu w oddz. 167 a Leśnictwa Brzostek; Opis: - Rozbiórka obecnego przepustu i budowa nowego stalowego o długości ok. 8 m, przekroju: wysokość 1,5m, szerokość 1,9m, wraz z wykonaniem umocnienia dna na wlocie i wylocie poprzez ułożenie narzutu kamiennego w siatce gabionowej oraz umocnienie skarp czół kamieniem piaskowca na zaprawie betonowej. 1.1.6. Nazwa zadania: Część 6: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbiórka istniejącego i budowa nowego przepustu w oddz. 104 g Leśnictwa Jawornik; Opis: - Rozbiórka obecnego przepustu i budowa nowego stalowego o długości ok. 8 m, przekroju: wysokość 1,5m, szerokość 1,9m wraz z wykonaniem umocnienia dna na wlocie i wylocie poprzez ułożenie narzutu kamiennego w siatce gabionowej oraz umocnienie skarp czół kamieniem piaskowca na zaprawie betonowej. 1.1.7. Nazwa zadania: Część 7: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbiórka istniejącego i budowa nowego przepustu w oddz. 97 g Leśnictwa Jawornik; Opis: - Rozbiórka obecnego przepustu i budowa nowego stalowego o długości ok. 6 m, przekroju: wysokość 1,5m, szerokość 1,9m, wraz z wykonaniem umocnienia dna na wlocie i wylocie poprzez ułożenie narzutu kamiennego w siatce gabionowej oraz umocnienie skarp czół kamieniem piaskowca na zaprawie betonowej. 1.1.8. Nazwa zadania: Część 8: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Przebudowa mostu wraz z budową liniowych umocnień brzegowych w oddz. 83 a Leśnictwa Gumniska; Opis: - Rozbiórka istniejącego mostu stalowego i budowa mostu w miejscu istniejącego. Most powinien być dostosowany do obciążenia pojazdami samochodowymi klasy „A”, oraz mieć długość ok. 10m, i szerokość ok. 4m. - wykonanie umocnienia linii brzegowej poprzez ułożenie narzutu kamiennego w siatce gabionowej. 1.1.9. Nazwa zadania: Część 9: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Przebudowa istniejącego brodu w oddz. 121f Leśnictwa Jawornik i oddz. 127 p Leśnictwa Wałki; Opis: -Wykonanie przejazdu w bród o szerokości 4,5m i długości o 10m. Umocnienie dna i skarp potoku narzutem kamiennym i wyprofilowanie dróg dojazdowych. 1.2. W skład dokumentacji wchodzić będą: 1.2.1. Dokumentacja projektowa zawierająca: 1.2.1.1. projekt budowlany w zakresie uwzględniającym specyfikę robót budowlanych. 1.2.1.2. projekt wykonawczy 1.2.2. Dokumentacja kosztorysowa zawierająca: 1.2.2.1. Kosztorys inwestorski, 1.2.2.2. Przedmiar robót, 1.2.3. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), 1.2.4. Dokumentacja będzie przekazana w trzech egzemplarzach w wersji papierowej. Ponadto Wykonawca dostarczy dokumentację w wersji elektronicznej w formacie .pdf, formacie .dwg – dla części rysunkowej (zawierająca przynajmniej rysunki planu sytuacyjnego w układzie współrzędnych PUWG 1992) oraz .docx i .xlsx (dla części opisowej) na nośniku elektronicznym.
Los: LOT-0004
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Dębica w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)-część nr 4