2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa laptopów i komputerów stacjonarnych typu All-in-One
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów i komputerów stacjonarnych typu All-In-One z uwzględnieniem podziału zamówienia na niżej podane części: Część 1 – Dostawa laptopów biurowych Część 2 – Dostawa laptopów specjalistycznych Część 3 – Dostawa komputerów stacjonarnych typu All-in-One
Interne Kennung: PN/35/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa laptopów biurowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów biurowych. Szczegółowe wymagania dotyczące wszystkich elementów przedmiotu zamówienia, w tym dotyczące parametrów technicznych, funkcjonalno-użytkowych, jakościowych, wielkości zamówienia oraz sposobu realizacji zostały opisane w załączniku nr 1 do SWZ pn. „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia” i w załączniku nr 5 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa laptopów specjalistycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopów spcejalistycznych. Szczegółowe wymagania dotyczące wszystkich elementów przedmiotu zamówienia, w tym dotyczące parametrów technicznych, funkcjonalno-użytkowych, jakościowych, wielkości zamówienia oraz sposobu realizacji zostały opisane w załączniku nr 1 do SWZ pn. „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia” i w załączniku nr 5 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Dostawa komputerów stacjonarnych typu All-in-One
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych typu All-in-One. Szczegółowe wymagania dotyczące wszystkich elementów przedmiotu zamówienia, w tym dotyczące parametrów technicznych, funkcjonalno-użytkowych, jakościowych, wielkości zamówienia oraz sposobu realizacji zostały opisane w załączniku nr 1 do SWZ pn. „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia” i w załączniku nr 5 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”.
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer