2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Aanschaf van twee CliniMACS Prodigy, inclusief software, onderhoud en consumables
Beschreibung: Het onderhands gunnen van een overheidsopdracht boven de EU-drempelwaarde. Met een beroep op de technische uitzondering van artikel 2.32 lid 1 aanhef en sub b aanhef en onder 2 Aw 2012. Aanschaf van twee CliniMACS Prodigy-configuraties, inclusief installatie, software, onderhoud en consumables. 2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 38434540 Biomedizinische Geräte, 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Clasificación adicional (cpv): 33140000 Material médico fungible, 38434540 Equipo biomédico, 73111000 Servicios de laboratorio de investigación
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1