2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO NA TERENIE GMINY I MIASTA TULISZKÓW
Beschreibung: Rodzaj transportu: publiczny transport zbiorowy (autobusowy) na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy i Miasta Tuliszków Sieci komunikacyjne: gminne przewozy pasażerskie w publicznym transporcie zbiorowym (autobusowym) na terenie Gminy i Miasta Tuliszków, dla której Gmina i Miasto Tuliszków jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. Linie komunikacyjne: 3027073418U Piętno – Piętno – Piętno 3027073429U Imiełków – Grzymiszew – Tuliszków - Kępina 3027073617U Kępina – Tuliszków - Krępa 3027073348U Tuliszków – Krępa – Nowy Świat - Tuliszków 3027073349U Tuliszków – Wróblina – Niwy - Tuliszków 3027073353U Tuliszków – Grabowiec – Kiszewy – Tuliszków 3027073354U Tuliszków – Gadowskie Holendry – Sarbicko – Tuliszków 3027073355U Grzymiszew – Smaszew – Piętno – Wielopole – Grzymiszew 3027073356U Grzymiszew – Imiełków – Ruda – Tarnowa - Zadworna
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)