2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup rezonansu magnetycznego 3T wraz z pełnym wyposażeniem z dostawą, instalacją, szkoleniem, demontażem i utylizacją rezonansu magnetycznego będącego na wyposażeniu Zamawiającego oraz modernizacją pomieszczenia.
Beschreibung: Zakup rezonansu magnetycznego 3T wraz z pełnym wyposażeniem z dostawą, instalacją, szkoleniem, demontażem i utylizacją rezonansu magnetycznego będącego na wyposażeniu Zamawiającego oraz modernizacją pomieszczenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/zestawienie parametrów wymaganych/parametrów ocenianych zawiera Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia w zakresie wykonania dokumentacji projektowej i robót budowlanych związanych z instalacją aparatu oraz adaptacją i modernizacją pomieszczeń przeznaczonych na ten cel w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowym Instytucie Badawczym określa Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: PN-113/26/EP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39180000 Labormöbel, 45400000 Baufertigstellung, 45215143 Bau von Räumen für Vorfelddiagnostik, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45331220 Installation von Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup rezonansu magnetycznego 3T wraz z pełnym wyposażeniem z dostawą, instalacją, szkoleniem, demontażem i utylizacją rezonansu magnetycznego będącego na wyposażeniu Zamawiającego oraz modernizacją pomieszczenia
614451-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PN-113/26/EP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 33113000 Magnetic resonance imaging equipment
Additional classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 39180000 Laboratory furniture, 45400000 Building completion work, 45215143 Diagnostic screening room construction work, 45310000 Electrical installation work, 45311100 Electrical wiring work, 45232460 Sanitary works, 45332400 Sanitary fixture installation work, 45343000 Fire-prevention installation works, 45331220 Air-conditioning installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001