614467-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – DZP.UR.261.372.2026 Zakup izotermicznego analizatora do amplifikacji kwasów nukleinowych z możliwością analizy fluorescencji jednocześnie dla dwóch długości fali świetlnej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDZP.UR.261.372.2026 Zakup izotermicznego analizatora do amplifikacji kwasów nukleinowych z możliwością analizy fluorescencji jednocześnie dla dwóch długości fali świetlnej.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup izotermicznego analizatora do amplifikacji kwasów nukleinowych z możliwością analizy fluorescencji jednocześnie dla dwóch długości fali świetlnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungDZP.UR.261.372.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0006
TitelZakup izotermicznego analizatora do amplifikacji kwasów nukleinowych z możliwością analizy fluorescencji jednocześnie dla dwóch długości fali świetlnej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup izotermicznego analizatora do amplifikacji kwasów nukleinowych z możliwością analizy fluorescencji jednocześnie dla dwóch długości fali świetlnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne KennungDZP.UR.261.372.2026