2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej dla Ośrodka Sportu i Rekreacji OSiR Stargard Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) zakup energii elektrycznej dla Ośrodka Sportu i Rekreacji OSiR Stargard Sp. z o.o. Szacunkowa ilość zamawianej energii w okresie obowiązywania umowy wynosi 3.144,381 MWh. Wykaz punktów poboru energii określa Załącznik 6 do SWZ. 2) zakup energii dla ewentualnych nowo utworzonych w okresie realizacji umowy punktów poboru na warunkach przeprowadzonego postępowania. 3) bilansowanie handlowe dla sprzedanej energii elektrycznej. 4) zgłoszenie Operatorowi Systemu Dystrybucyjnego (OSD) umów sprzedaży energii elektrycznej, w tym przeprowadzenia ewentualnej procedury zmiany sprzedawcy. W tym celu Zamawiający udzieli Wykonawcy stosownego upoważnienia.
Interne Kennung: OSiR/3/WMZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OSiR/3/WMZ/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001