2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sdružené služby dodávky elektrické energie pro město Litovel a jím zřizované příspěvkové organizace a založené společnosti na období 2026-2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: - fyzická dodávka elektrické energie do odběrných míst zadavatelů (dále jen dodávka) s převzetím závazku odebrat elektrickou energii z elektrizační soustavy, - přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele podle zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), v platném znění a ve smyslu vyhlášky Energetického regulačního úřadu č. 408/2015 Sb., o Pravidlech trhu s elektřinou, zásadách tvorby cen za činnost operátora trhu s elektřinou a provedení některých dalších ustanovení energetického zákona, v platném znění a dalších prováděcích vyhlášek k tomuto zákonu v platném znění, - zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb, - zajištění fakturace regulovaných i neregulovaných složek ceny elektrické energie. Místo plnění: Odběrná místa zastupujícího zadavatele a zúčastněných zadavatelů dle článku 2 této zadávací dokumentace. Odběrná místa v celkovém počtu 127 a v celkovém množství dodávky cca 1 330 MWh/rok, pro období dodávky 01.01.2026 – 31.12.2027 cca 2 660 MWh (všechna OM jsou připojena na hladině nízkého napětí). Bližší informace k odběrným místům jsou uvedeny v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ EE 2026-2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001