2. Verfahren
Verfahren
Titel: Storitev inženirja po pogodbenih določilih FIDIC in nadzornika po veljavni gradbeni zakonodaji za gradnjo večstanovanjskih objektov Cesta v Lokrovec
Beschreibung: Predmet naročila je Storitev inženirja po pogodbenih določilih FIDIC in nadzornika po veljavni gradbeni zakonodaji za gradnjo večstanovanjskih objektov Cesta v Lokrovec, kar zajema naslednje skupine storitev: - storitve inženirja po določilih FIDIC - storitve nadzora po GZ-1 - storitve recenzenta projektne dokumentacije, - storitve koordinatorja za varnost in zdravje pri delu, - sodelovanje pri postopku DGBN certificiranja in - ostala svetovalna in administrativna tehnična opravila.
Interne Kennung: JN-79052
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 551899