2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa tablic pneumatycznych do pojazdów metra typu Inspiro
Beschreibung: 1.Przedmiotem Zamówienia jest naprawa tablic pneumatycznych do pojazdów metra typu Inspiro. 2.Przedmiot Zamówienia obejmuje naprawę 180 sztuk tablic pneumatycznych do pojazdów metra typu Inspiro wskazanych w Specyfikacji Technicznej (dalej: „ST”), stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ i będącej jej integralną częścią. 3.Na tablice pneumatyczne po wykonanej naprawie Wykonawca udzieli gwarancji na warunkach wskazanych w ST (zał. nr 1 do SWZ) oraz we Wzorze Umowy (zał. nr 2 do SWZ). 4. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: niniejszą SWZ i jej załącznikami, w szczególności ST oraz Wzorem Umowy (załącznik nr 2 do SWZ). 5. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. 2025 poz. 277, z późn. zm.), przez Wykonawcę lub podwykonawcę, osób wykonujących czynności bezpośrednio związane z wykonaniem naprawy tablic pneumatycznych do pojazdów metra typu Inspiro, określone w pkt 3.2 ST (zał. nr 1 do SWZ) jako zakres rzeczowy prac.
Vorherige Bekanntmachung: 517434-2026
Interne Kennung: WP.25.00109.2026.S.P.RAOL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001