2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor schoonmaakdienstverlening en glasbewassing ten behoeve van Stichting Kindante
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft tot doel om een overeenkomst te sluiten met één dienstverlener voor schoonmaakdienstverlening en glasbewassing voor de diverse locaties van Stichting Kindante. De uit te voeren werkzaamheden bestaan uit schoonmaakwerkzaamheden, regiewerkzaamheden, dieptereiniging van schoonloopmatten en glasbewassing. Het vloeronderhoud en de dieptereiniging van keukens vallen buiten de scope van deze aanbesteding. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2026-9
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaakdienstverlening en glasbewassing
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen
614522-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-9
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
Additional classification (cpv): 90919300 School cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingen
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-9
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 90919300 Servicios de limpieza de escuelas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlengingen